Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Глас народу! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ! CОНЦЕ ДЛЯ ВСІХ!

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ! CОНЦЕ ДЛЯ ВСІХ!

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Наше життя плине дуже швидко...Інколи не вистачає навіть хвилини для того, щоб зупинитися й замислитись над важливим питанням: хто ми? З якою місією прийшли в цей світ? Чи добре й затишно живеться іншим людям поряд з нами? Саме з метою допомогти людям з особливими потребами відчути турботу про них, розширити свої можливості та отримати радість від спілкування Мукачівське міське товариство «Інваліди дитинства»

щороку проводить благодійні акції, присвячені Міжнародному дню охорони та збереження психічного здоров'я. Не став винятком і цей рік.
Хочемо з радістю відзначити, що цьогорічна акція, яка проходила під назвою «Сонце для всіх» докорінно відрізнялася від минулих. Найкращі умови для всебічного розвитку дитини з особливими потребами є у сім'ї, тому саме в підтримку таких сімей й проводилася дана акція.

sonce-dlja-vsih

Це чудове сімейне свято, на якому були присутні більш ніж 60 сімей, де є діти та дорослі з особливими потребами, було  організоване  спільними
зусиллями п'ятьох організацій, які  опікуються дітьми та дорослими людьми з
особливими  потребами:
- Мукачівське міське товариство «Інваліди дитинства» - ГО «СТІмул»
- ЦАР «Фенікс»
- ММБО «Суспільство – всім»
- ГО «Суспільство для всіх»
Окрім того, цією акцією було відзначено також і День Білої тростини – день підтримки людей зі слабим зором. Висловлюємо щиру подяку за активну допомогу у проведенні акції «Сонце для
всіх» нашим спонсорам – Закарпатській філії Київського славістичного університету, Мукачівська
міськрада, Кафе-ресторан «Гавань», Ват «Кондитерська фабрика АВК», КП «Мукачівський центральний ринок», Eduard Bock та вокальна група «Grunbergsigner », ВМБФ Доркас – Ейд Інтернешенел Закарпаття (директор Катко Ференц), Магазину «Максімка» (ПП Дацула Р.Я.), Мукачівській центральній бібліотеці, Завідуючій кас Мукачівського залізничного вокзалу Львівської залізниці Мангур В.М.

sonce-dlja-vsihАкція «Сонце для всіх» проходила 8 жовтня 2010 року у  приміщенні, люб'язно
наданому нам одним із спонсорів –  кафе-рестораном «Гавань». На початку свята до присутніх звернулася  представниця органів державної влади – керівник відділу сім'ї і молоді Мукачівської міськради, із словом
благословення виступив О. Андрій – священник  римо-католицької церкви.
На святі люди і діти з особливими потребами мали змогу показати свої таланти - з декількома номерами виступили інтегрований вокальний ансамбль, який складався із здорових дітей та дітей з особливими потребами, ансамбль товариства «СТІмул» з чудовими піснями.

sonce-dlja-vsih

Всі дуже вдячні представникам спонсорів – Закарпатської філії Київського славістичного університету (ректор – Несух Людмила Михайлівна), які активно брали участь у проведенні свята – вели програму, допомагали у проведенні ігор, зробили дітям чудові подарунки. Завідувач кафедри психології та
педагогіки  Закарпатської філії КСУ Глоба Лідія Григорівна передала дітям футбольний м'яч - подарунок від студентів та викладачів з підписами всіх, хто не лишилися байдужим до проблем людей з особливими потребами і побажала діткам міцного здоров'я, гарних успіхів у навчанні, щоб у майбутньому змогли стати студентами їхнього навчального закладу, де на них завжди чекатимуть.
Особливо раділи діти виступам акробатичного ансамблю та рухливим іграм та конкурсам з  клоуном. Ну і, звичайно, радість всім приніс солодкий стіл.
Зворушливо було спостерігати радість батьків, які також брали участь в іграх та конкурсах, за успіхи своїх дітей. Кожен із присутніх у хвилини цього прекрасного свята міг переосмислити сенс
життя і визначити власні пріоритети. А відповідь, перефразовуючи Достоєвського, одна – варто жити, щоб змусити посміхнутись хоча б одну дитину на планеті, адже Сонце для всіх!

Перец Олег Олександрович

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".