Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Мукачівська центральна районна лікарня святкувала день медичного працівника

Мукачівська центральна районна лікарня святкувала день медичного працівника

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Відсвяткувала День медичного працівника Мукачівська центральна районна лікарня. В “тісному” колі, яке ледь вмістив великий зал будинку культури, медики приймали поздоровлення від заслуженого лікаря України, депутата облради, головного лікаря Мукачівської центральної районної лікарні Василя Васюти, голови обласної ради Івана Балоги, Мукачівського міського голови Золтана Ленд’єла, депутата облради Андрія Балоги. Насамперед медиків привітав головлікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта, який зазначив, що цьогорічні урочистості – своєрідний підсумок роботи за минулий рік, й мета одна — впевнено крокувати до європейського рівня, якого Мукачівська ЦРЛ має досягти вже у найближчі роки.
В урочистій атмосфері найкращим  працівникам вручали відзнаки та цінні подарунки. І завершилася зустріч концертом, на якому медиків порадували своїми доробками творчі колективи Мукачева.
А наступного дня мукачівських медиків приймав у єпархіальному управлінні Високопреосвященіший Феодор, архієпископ Мукачівсько-Ужгородської Православної єпархії. Вітаючи медиків з професійним святом, владика підкреслив, що Церква і медицина нероздільні в служіння людині, лікуючи її душу і тіло. Відтак Високопреосвященіший вручив вітальні листи головному лікарю ЦРЛ Василю Васюті, його першому заступнику Мирославу Гавришко, а завідуючого першим хірургічним відділенням Павла Богдана відзначив високим церковним орденом і подарував усім бібліотечку про православні храми Закарпаття.
Каріна Корольова
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".