Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Глас народу! Кожен зможе написати!

Кожен зможе написати!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Теперь каждый зарегистрировавшийся пользователь получает возможность публиковать свои статьи на сайте "Мукачівська Ратуша".

Все материалы будут проверяться администратором и только после этого попадут на страницы нашего сайта (о чем вы получите уведомление на E-mail указаный при регистрации).

У вас будет возможность размещать свои статьи в двух категориях "Розваги" и "Глас народу". По усмотрению администратора сайта они (статьи) могут быть перемещены в другие категории.

Правила читать тут.

Администрация сайта


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Коментарі  

 
+1 #1 golova1975 21.10.2010 23:14
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ! CОНЦЕ ДЛЯ ВСІХ!

Наше життя плине дуже швидко...Інколи не вистачає навіть хвилини для того, щоб зупинитися й замислитись над важливим питанням: хто ми? З якою місією прийшли в цей світ? Чи добре й затишно живеться іншим людям поряд з нами?
Саме з метою допомогти людям з особливими потребами відчути турботу про них, розширити свої можливості та отримати радість від спілкування Мукачівське міське товариство «Інваліди дитинства»
Детальніше тут http://inmukachevo.com.ua/glas-narodu/994-blagodijna-akcija-conce-dlja-vsih.html
Цитировать
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".