Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Тепла жовтнева зустріч з письменником-ювіляром Дмитром Кешелею

Тепла жовтнева зустріч з письменником-ювіляром Дмитром Кешелею

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Чудового жовтневого дня зібрались любителі творчості українського, закарпатського письменника Дмитра Кешелі на зустріч з автором. Народився він в приміському селі Клячаново, свій творчий шлях починав юнкором Мукачівської міськрайонної газети "Прапор перемоги", а згодом переїхав до Ужгорода, де впродовж багатьох років був редактором Закарпатського облтелерадіо. Цими днями йому виповнюється гарних 60 років.
В теплому, дружньому колі в читальній залі центральної дитячої бібліотеки вели задушевну та жваву розмову читачі бібліотеки, учні загальноосвітніх шкіл міста № 2, 10 та гімназії з цікавим, веселим співрозмовником - Дмитром Михайловичем. Підтримувало та сприяло розмові й саме оформлення читальної зали витримане в стилі та колористиці Закарпаття.
Ведучі зустрічі коротко познайомили присутніх з основними життєвими фактами письменника та провели діалект-лото. Учні гуртка художнього слова дитячої школи мистецтв № 2 прочитали уривки з книги Дмитра Кешелі „Сяйвооке звірятко", що викликало неабиякий інтерес саме до цієї повісті у присутніх.
Після інтерв'ю-діалогу, з якого діти дізналися історії, пов'язані з народженням, життям та творчістю Дмитра Михайловича, більше дізналися про персонажів його книг та ситуації, що відбуваються з ними відбулися автограф-сесія та фото-сесія.
Від імені присутніх ведучі зустрічі привітали Дмитра Михайловича Кешелю з наступаючим ювілеєм, побажали йому здоров'я, творчого натхнення та всіляких гараздів.
Мирослава Бурч, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".