Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури «Артвізитівка України» знову в Мукачеві

«Артвізитівка України» знову в Мукачеві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Цими днями в картинній галереї історичного музею Мукачівського замку “Паланок” відбулося відкриття виставки творчих робіт одних із найвідоміших майстрів сучасності художників-викладачів, академіків та доцентів Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури, а саме: А. Чебикіна, В. Сидоренка, В. Гуріна, В. Перевальського, В. Кулеба-Баринової, А. Яланського та О. Ковальчука.
Ця виставка є другим етапом комплексного рекламного проекту “АРТВІЗИТІВКА УКРАЇНИ”, започаткованої громадськими організаціями “Жінки майбутнього” та  “Майбутнє починається з освіти” разом із творчим колективом під керівництвом доктора мистецтвознавства, академіка  О. Федорука, академіків-художників А. Чебикіна, В.Сидоренка та інших. Керівник вищевказаних громадських об'єднань та автор  проекту  Людмила Черватюк підкреслила, підтримка талановитих художників та скульпторів України є чи не головним напрямком діяльності очолюваних нею громадських об'єднань. Даний проект складається з чотирьох етапів. Перший - виставка молодих, талановитих художників, яка була презентована ще у серпні цього року в одному із залів історичного музею. В другому етапі був задум презентувати роботи видатних творців образотворчого мистецтва, відомих художників України. Наступним етапом проекту буде пленер, в якому братимуть участь художники з усіх куточків нашої країни. Він проходитиме на теренах нашого краю, який своєю красою, особливо осінньої пори року, надає натхнення до творчості. Роботи учасників пленеру ми  зможемо переглянути у заключному, четвертому етапі  проекту, про що буде інформовано громадськість міста.
Враховуючи той факт, що виставка другого етапу тривала не довго, так як її вже очікували у залах інших міст Західної України, то всі бажаючі мали змогу переглянути творчі напрацювання видатних художників України 26 і 27 вересня у зали картинної галереї історичного музею.
Ірина Петрус, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому

Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".