Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Відомий Мукачівський хор хлопчиків та юнаків святкує своє 30-річчя

Відомий Мукачівський хор хлопчиків та юнаків святкує своє 30-річчя

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самобутньо і цікаво розпочав хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи цикл заходів з нагоди 30-річчя з часу свого заснування.
15 вересня 2013 року учасники хору зі своїми наставниками піднялися на гору Гимба (1491 м). На 15-річчя відбулося сходження на гору Пікуй. 20-22 вересня хор брав участь у Х Міжнародному фестивалі духовної музики у Словаччині (м. Вранов над Топльов), повідомля Володимир Волонтир. Два сольні концерти хору, виступ в гала-концерті, відпочинок у молодіжному християнському центрі в Юсковій Волі наповнили програму перебування колективу на фестивалі високою духовністю і позитивними емоціями. В концертах прозвучали твори Д. Бортнянського, М. Лисенка, О. Кошиця, М. Леонтовича, І. Біликовського, В.Волонтира.
Попереду, в кінці жовтня – на початку листопада, ювілейні концерти хору хлопчиків та юнаків в Мукачеві, Ужгороді, Києві.

Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".