Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МУЗИКИ ПОСЛУХАЛИ ВІДОМИЙ КВАРТЕТ

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МУЗИКИ ПОСЛУХАЛИ ВІДОМИЙ КВАРТЕТ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
З нагоди відзначення Всесвітнього Дня музики в актовій залі дитячої школи мистецтв № 1 ім. С.Мартона зібрались шанувальники музичного мистецтва з різних навчальних закладів міста, представники культурної громадськості. Зі святом присутніх тепло вітав заступник міського голови Мукачева Михайло Лабош, який відтак вручив кращим викладачам музики Почесні грамоти та Грамоти і подяки міськвиконкому.
Окрасою святкового зібрання став концерт квартету гітаристів з Харкова. Вони виконали твори Й-С.Баха, Г.Ф.Телемана, Ж.Бізе, прозвучали також твори сучасного кубинського композитора Л.Брауера. До речі, учасницею квартету є випускниця ДШМ № 2 Віра Половинка (клас викладача Романа Коворданія).
– Наш квартет має турне по містам Західної України і я дуже щаслива, що нас запросили з концертною програмою у Мукачево – сказала дівчина. Адже я тут народилася, виросла. Саме у цьому місті за допомогою мого вчителя Романа Йосиповича Коворданія я зробила перші кроки у світ музики, за що йому дуже вдячна. Після закінчення дитячої школи мистецтв №2 я навчалася в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора. А ось цього року я вже закінчила Харківський університет мистецтв ім. І. Котляревського. Тепер вже сама передаю свої знання гри на гітарі юним музикантам в одній із музичних шкіл Харкова. І мені дуже приємно сьогодні виступати на цій сцені у складі квартету, адже у цьому залі присутні мої хороші знайомі, друзі, викладачі, люди, які мені дуже дорогі, і яким я дуже вдячна.
Тетяна Мельниченко, викладач ДШМ № 1  ім. С.Мартона

Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".