Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПРИЄДНАЙМОСЬ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ МИРНИХ АКЦІЙ ПРОТЕСТУ

ПРИЄДНАЙМОСЬ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ МИРНИХ АКЦІЙ ПРОТЕСТУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
За Розпорядженням  міського голови Мукачева Золтана Ленд’єла на минулий вівторок було скликано позачергову 50 сесію Мукачівської міської ради 6 скликання, на якій першим було розглянуто питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні.
– Спочатку всю Україну шокувала заява Кабінету Міністрів про повернення на 180 градусів щодо підписання Угоди України про асоціацію з Європейським Союзом, особливо це обурило молодь, яка прагне жити в Європі – зазначив Золтан Ленд’єл. – Про що думали урядовці за місяць-два до Вільнюського саміту, коли тільки в останній день побачили ризики від підписання Угоди? На жаль, ще багато хто в Україні послуговується радянськими мірками «Від мене по можливостям, мені – за потребами» і тому не рветься до Європи, де таким як вони місця не знайдеться. А потім було жорстоке придушення мирних мітингів, провокації «тітушок», підісланих владою.
Всі 38 депутатів міської ради, присутніх у сесійній залі, одностайно проголосували за рішення підтримати оголошений в Києві на Майдані загальнонаціональний страйк та долучитися до вимог мітингувальників; категорично засудити дії міністра внутрішніх справ В.Захарченка щодо силового придушення мирних акцій протесту в Києві; вимагати від Президента України В.Януковича негайно відправити у відставку Кабінет Міністрів та покарати винних за побиття людей; закликати мукачівців приєднатися до загальнонаціональних мирних акцій протесту; створити при міській раді координаційний центр по підтримці загальноукраїнського Майдану в Києві.
Депутати надали дозвіл ММКП «Ремонтно-будівельне управління» на отримання кредиту в сумі 161 тисяча гривень в ПАТ КБ «Приватбанк» на поповнення обігових коштів. Справа в тому, що на рахунках «РБУ» є потрібні для нормального функціонування кошті, але вони вже давно заблоковані Держказначейством. Зрозуміло, що взявши кредит підприємство буде змушене виплачувати відсотки і втрачати на цьому, але що поробиш, коли у нас така держава, такий Уряд.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Захищаючи матір, син побив батька - До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліц�...
«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Інші новини

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Продам генератор TR-0836/T046
 • Продам внедорожник Грейт Вол Ховер 07г. после дтп
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Резервуари для ПММ, води, масел.
 • ПП «Компанія Алуніт»
 • Форд-транзит 91-11 разборка и новые запчасти.
 • продав утепленные зимние военные штаны
 • Разборка Мерседес Вито

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".