Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства І СВІДОМІСТЬ ГОРОДЯН ТРЕБА ЗРОБИТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ

І СВІДОМІСТЬ ГОРОДЯН ТРЕБА ЗРОБИТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Тільки упереджений не побачить позитивних змін, що сталися в місті з часу створення комунального підприємства «Чисте місто» та ТзОВ «АВЕ Мукачево» з вивезення твердих побутових відходів. Більшість мукачівців схвально ставиться до новоствореного підприємства і вже на сьогодні 57,8 відсотка городян і 620 підприємств уклали з «АВЕ Мукачево» договори. Населенню безплатно видано 6 тисяч 120-літрових контейнерів для сміття німецького виробництва, встановлено 292 оцинкованих та 541 пластмасовий контейнери в подвір'ях багатоквартирних будинків й на спеціальних майданчиках. Для підприємств та багатоповерхівок придбано 160 контейнерів ємністю 5 метрів кубічних вартістю 10,5 тисячі гривень. Закуплено сучасну сміттєзбиральну техніку майже на 6 мільйонів гривень. Поряд з цим понад 40 відсотків населення досі не уклади договори на вивезення відходів, зростає заборгованість населення за оплату послуг, яка на сьогодні складає майже 300 тисяч гривень, а підприємств – 196 тисяч. І ще одна проблема: «АВЕ Мукачево» майже подвоїлося роботи, оскільки мешканці довколишніх сіл почали звозити своє побутове сміття до міських сметтєконтейнерів. Назріла необхідність зустрітись з представниками районної влади, сільських та селищних рад з тим, щоб якось вирішити це питання. Планується, наприклад, починаючи з 4 кварталу обслуговувати і приміські села.
AVE_mukachevoПро хід виконання інвестиційної угоди щодо створення та діяльності ТзОВ «АВЕ Мукачево» доповідали на черговому засіданні міськвиконкому заступник міського голови Ігор Радиш і директор підприємства Марія Оленич. Вона, зокрема, відзначила, що «АВЕ» є дочірнім підприємством австрійського енергетичного концерну, який на 51 % знаходиться у державній власності. «АВЕ» працює в 9 країнах Європи, в Україні – в Івано-Франківській, Львівській і Закарпатській областях. З часом у Мукачеві планується не тільки утилізувати, але й переробляти відходи, сортувати їх.
Коментуючи повідомлення, міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл нагадав членам виконкому, що свого часу в Мукачево прийшли київські інвестори, які обіцяли налагодити прибирання в місті твердих побутових відходів. Завезли стару техніку і зникли. Довелося через суд розривати з ними відношення. Відтак зі створенням підприємства «АВЕ Виноградово» міська влада почала придивлятись до цього досвіду, депутати міськради навіть поїхали до Мішкольца, де вивчали можливості фірми, а згодом міська влада запросила цю фірму і до Мукачева. Міського голову надзвичайно обурює, намагається підбирати слова, кажучи про тих обділених людською свідомістю егоїстичних споживачів, ставлення до рідного міста. Коли бабуся-пенсіонерка уклала договір на вивезення сміття, виставила контейнер, а сусід, що хизується розчепіреними пальцями і золотими ланцюжками на шиї, скидає своє сміття до її контейнеру, то як це назвати. Тому тих, хто не уклав з «АВЕ Мукачево» договори потрібно безжально штрафувати. Ми все тягнемось до Європи, де порядок і чистота. Та дехто забуває, що там штраф у тисячу євро не дивина. Нам мало називатися європейським містом, потрібно закласти в кожного ще і європейську свідомість. Виховувати її з пелюшок. Інших варіантів немає. Завершуючи, Золтан Золтанович сказав: з приходом «АВЕ» я відчув себе білою людиною. У понеділок вранці не встиг поголитися, поснідати, а контейнер уже порожній...
Коли затверджувалися подані службою у справах дітей питання, міський голова зауважив, що розміщення в Мукачеві обласної дитячої клінічної лікарні має один негативний для міста пунктик: не тільки з Мукачева, а і з багатьох населених пунктів мати-зозулі підкидають своїх немовлят саме до лікарні. Потім діти-безбатченки потрапляють до різних інтернатних установ області, але із досягненням 16-річчя повертаються в Мукачево, де були зареєстровані, і їм потрібно надавати грошові виплати, квартири тощо.
Відтак було розглянуто низку питань прав власності, житлових, земельних, про порядок відшкодування витрат з пільгове перевезення пасажирів перевізниками міських автобусних маршрутів та інших.{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%90%C3%90%C2%92%C3%90%C2%95+%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%83%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BE;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".