Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта НАЗВАНО ІМЕНА СТИПЕНДІАНТІВ МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАЗВАНО ІМЕНА СТИПЕНДІАНТІВ МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На 15 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання прийнято рішення про призначення щомісячної премії Мукачівської міської ради обдарованим і талановитим учням. У галузі спорту учнівської молоді стипендії призначено учневі ЗОШ № 13, чемпіону України з карате Андрію Дзямко, срібному призеру чемпіонату України з боксу серед юнаків, учневі ЗОШ № 14 Йосипу Фека, бронзовому призеру чемпіонату України з шахів серед юнаків Владиславу Тіба (ЗОШ № 2), бронзовому призеру Міжнародного турніру в Польщі з легкої атлетики Івану Мурайко (ЗОШ № 20), бронзовим призерам чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ Аліні Сенченко та Максиму Мельнику (ЗОШ № 2), чемпіонці України з карате Юлії Єгоровій (НВК «Первоцвіт»), срібному призеру чемпіонату світу і Кубка Європи з кіокушинкан-карате Крістіні Бабілі ((ЗОШ № 11), срібному призеру Кубка Європи з кіокушинкан-карате Роману Ковельському (ЗОШ № 11), чемпіонці України зі спортивного орієнтування Наталії Шовда.
У галузі освіти стипендіатами стали володарка золотої медалі Міжнародної олімпіади з екології Поліна Авраменко (ЗОШ № 1), призери предметних олімпіад Ярослав Лопатін (ЗОШ № 11), Каріна Мельник (ЗОШ № 2), Валентин Хохол, Ірина Соловей, Владислав Левіцкі (ЗОШ № 11), Томаш Цюп'як (ЗОШ № 16), Катерина Калинич (ЗОШ № 3), Ребекка Габовда (ЗОШ № 2), Наталія Лизанець (гімназія). У галузі культури відзначено стипендіями переможців та призерів фестивалів і конкурсів Іванну Сікомас, Іванну Решко, Тетяну Чічерову, Даніела Бібена, Ольгу Пунга, Рейку Попович, Павла Зарецького (ДШМ № 1 ім. С.Мартона), Крістіну Чорній (ДХШ ім. М.Мункачі), Дениса Біланинця, Дарину Гузинець (ДШМ № 2).
Щомісячною премією міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук» відзначено вчительку географії ЗОШ № 11 Ольгу Гравс, вчителя історії Мукачівського ліцею Михайла Чечура, вчительку фізики ЗОШ № 11 Мар'яну Кунаш, вчительку історії НВК «Первоцвіт» Галину Яцейко, вчителя фізики ЗОШ № 16 Ігоря Алмаші, вчительку української мови та літератури ЗОШ № 2 Валентину Гафинець, вчительку географії, економіки гімназії Жанну Біланин, вчительку хімії ЗОШ № 11 Георгіну Левандовську, вчительку французької мови ЗОШ № 2 Валерію Чечур, вихователя-методиста ДНЗ № 34 Тетяну Лойко.
Серед педпрацівників шкіл естетичного виховання премії встановлено Лідії Гарній, Емілії Васько (ДШМ № 1 ім.С.Мартона), Роману Коварданію (ДШМ № 2), Оксані Волонтир (хорова школа хлопчиків та юнаків), Тетяні Шпонтак (ДХШ ім. М.Мункачі).
Під час розгляду питання про організацію руху на вулицях міста депутат Володимир Кунак поцікавився, як міська влада реагує на часті «пробки» на вул. Возз'єднання? Міський голова Золтан Ленд'єл пояснив, що двосторонній рух автомобілів на цій вулиці можливий, якщо працівники ДАІ каратимуть власників авто, котрі паркуються на узбіччях вулиці, хоч є знаки, що тут стоянка заборонена. Голова також поінформував депутатів, що до двох автостоянок у подвір'ї Ратуші і біля магазину «Щодня» додалася і автостоянка біля синагоги від готелю «Зірка», а незабаром буде споруджено і кількаповерхову автостоянку на території колишньої МШЕД за Центральним ринком, а також на території колишнього військового об'єкту на вул. Чехова. Окрім того він повідомив, що розпорядженням міністра внутрішніх справ України відділення ВДАІ та АТІ по обслуговуванню Мукачева і Мукачівського району поділено на два структурні підрозділі та створено міське відділення ДАІ (начальник Томаш Дулов), підпорядковане міськвідділу міліції.
Депутати ухвалили рішення з питань «Про залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Мукачева». Прийнято рішення провести комплексну реконструкцію зелених насаджень по вул. Д.Галицького. Розглянуто також низку земельних та орендних питань.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".