Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ВІДКРИТО ТРЕТІЙ ШКІЛЬНИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК В МУКАЧЕВІ

ВІДКРИТО ТРЕТІЙ ШКІЛЬНИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК В МУКАЧЕВІ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На сьогодні в Мукачеві працювало чотири спортивних майданчиків із штучним покриттям, два із них у гімназії та в ЗОШ № 13. І ось урочисто відкрито п'ятий – в спеціалізованій ЗОШ № 4. На його відкритті заступник міського голови Михайло Лабош висловив мрію-побажання, щоб такі майданчики були в кожному навчальному закладі й висловив щиру подяку педколективу школи, його керівнику Віталію Якимчуку, який свого часу спорудив такий майданчик у гімназії, та начальникові БУ-1, Почесному громадянину Мукачева Івану Данканичу, колектив якого багато зробив для спорудження спортмайданчика в СЗОШ № 4. Від імені міської ради він подарував школи футбольні м'ячі. Директор страхової кампанії «Провідна», колишній викладач школи Андрій Жбора вручив шкільній команді страховий поліс на 100 тисяч гривень. З вітальним словом до присутніх звернувся і заступник директора обласного центру «Спорт для всіх» Юрій Захаров. В урочистостях взяли участь також міський голова Золтан Ленд'єл, секретар міської ради Іван Маняк, керуючий справами міськвиконкому, заступник міського голови, колишній директор цієї школи Олександр Галай.
А потім було урочисте відкриття спортмайданчика, маленький концерт і футбольний поєдинок між командами ЗОШ № 7 та СЗОШ № 4.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".