Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Пам'ять людська –невмируща

Пам'ять людська –невмируща

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Мукачівка Анна Жуковська народилася на Курщині. Бажання стати медиком привело її до Донецька на навчання до медичної школи. Тут і застала її війна, фашистська окупація. П'ятнадцятирічну дівчину було вивезено на підневільні роботи до Німеччини...
Mjnarodnii-den-jertv-fashizmuСумна подія зібрала разом Ірину Назарівну Романець, Тетяну Яківну Грушко, Миколу Германовича Літковського, Золтана Золтановича Ленд'єла, Олену Іванівну Толкунову, Михайла Михайловича Лабоша, Леоніда Яковича Фатьянова, Олексія Павловича Корнакова та інших учасників зустрічі, приуроченої відзначенню Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму – людей, які невинно постраждали тільки тому, що не належали до «арійської раси», мали відмінні від них переконання, любили свою рідну землю. І ті, що пройшли через пекло концентраційних таборів, підневільної праці і ті, кого минула ця гірка чаша, сповнена сліз та болю пом'янули тих, хто невинно постраждав, хто втратив рідних і близьких, хто втратив життя.
Голова Мукачіської міської організації Української спілки в'язнів-жертв нацизму Микола Германович Літковський, який ще дитиною пройшов через нелюдські випробовування Матхаузена, висловив вдячність представникам влади за підтримку, за те, що не забувають про людей і з власного досвіду підкреслив, що мало де в країні так опікуються проблемами ветеранів, ветеранських громадських організацій як у Мукачеві.
Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл, висловивши свої співчуття з приводу сумної події, що довелося пережити мільйонам людей у роки війни, запевнив, що робив і робитиме все для того, щоб традиції толерантності, злагоди та взаємопідтримки тільки міцніли у нашій багатонаціональній та багатоконфесійній мукачівській громаді, щоб мукачівці почували себе комфортно та затишно на рідній землі. Міський голова розповів присутнім про те над чим працює сьогодні міська влада, про плани на майбутнє.
У травні 1945 року Анна Жуковська була визволена з неволі американськими військами. Сьогодні вона разом з усіма тими, хто дожив до Перемоги, хто був звільнений радянськими військами та військами союзників по антигітлерівській коаліції, - віддала шану жертвам фашизму та тим, хто приніс їм свободу, воїнам - визволителям.
Іван Лендьєл.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%96%C3%90%C2%B9%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".