Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ТАК ТРИМАТИ, ЮНІ «БАРСІВЦІ»!

ТАК ТРИМАТИ, ЮНІ «БАРСІВЦІ»!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Громадський рух «Школа безпеки» створений десять років тому, успішно діє на всій території України. Мукачівська ЗОШ №16, завдячуючи наполегливості директора школи Василя Ілова та його однодумців, відкрила для себе цей рух два роки тому
і в процесі навчання та підготовки до зборів – змагань стало зрозумілим, яка це серйозна та відповідальна робота по забезпеченню безпеки та зміцнення здоров'я дітей, їх профорієнтації. Два роки тому за підтримки міськвиконкому та управління освіти було зареєстровано Мукачівське відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху, а 9 жовтня , у суботу, Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл, секретар міської ради Іван Маняк та заступник міського голови з гуманітарних питань Михайло Лабош відвідали відкриті збори-змагання команди ЗОШ №16 «Барсові діти».
Учні та вчителі, батьки, мешканці мікрорайону мали чудову нагоду не тільки почути, але й побачити , чого досягли за два роки вихованці школи.
«Під час підготовки учнів за програмою «Школа безпеки» наші діти оволодівають і теоретичними знаннями, і практичними навичками. Після проходження повного курсу наші вихованці вміють проводити рятувальні роботи на воді, транспортувати потерпілого з висотних будівель, скель, проводити рятувальні роботи в зоні задимленості або хімічного зараження, бойове розгортання пожежної машини та гасіння пожежі, надання долікарської допомоги. З таким багажем знань і вмінь учні, за необхідності, зможуть оцінити небезпеку та прийти на допомогу», - підкреслює у виступі перед присутніми Василь Адамович Ілов.
Йому та його підопічним, їхнім наставникам є чим пишатися: у 2009 році мукачівське відділення представляло Закарпатську область на двох Всеукраїнських конкурсах: Всеукраїнському фестивалі ДЮП, який проходив з 01 по 15 вересня у місті Бердянську та на ІУ – Міжнародному, ІХ- Всеукраїнському зборі –змаганні юних рятувальників «Школа безпеки», який проходив з 04 по 25 вересня у м.Одесі на базі «Молодої гвардії». Участь у змаганнях взяли 30 команд, зокрема команди Росії, Білорусі, Польщі. Мукачівці достойно виступили зайнявши два третіх місця: «Рятування потерпілого з висоти будівлі» та «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії».
З 1 по 8 липня 2010 року команда втретє представляла Закарпатську область на 10-му Всеукраїнському ( 5-му Міжнародному) зборі – змаганні у місті Яремче Івано-Франківської обл. Серед 30-ти команд з України, Азербайджану, Білорусі та Литви наші земляки здобули І місце з психологічного тестування, а капітан команди визнаний кращим капітаном змагань; ІІ місце у конкурсі представлення команд» ІІ місце на етапі «Аварійно-рятувальні роботи у зоні техногенної аварії».
Тож міський голова Золтан Ленд'єл, відзначивши велику роботу, яка проводиться освітянами, вручив кращим із кращих грамоти та цінні подарунки.
Дуже цікавою та насиченою була програма з художньої самодіяльності,підготовлена за участі міського Будинку школярів (педагог-організатор Діана Опріш), а також показові виступ учасників команди «Барсові діти» школи безпеки ЗОШ №16, які нікого не залишили байдужими. Тож, так тримати і надалі!

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".