Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Відбулася виробнича нарада керівників хлібопекарень Мукачева

Відбулася виробнича нарада керівників хлібопекарень Мукачева

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На прохання керівників хлібопекарень Мукачева відбулася виробнича нарада у заступника міського голови Ганни Іваницької. Керівники хлібопекарень, зокрема, Іван Лукеча з ВАТ «Мукачівський пивзавод», Іван Колядко з МПП «Міла», Йосип Кулл з МПП «Гурман», Ірина Ткачова (ТзОВ «Форнакс») та інші підняли питання, що на ринках Мукачева, та і в інших місцях, охоче торгують хлібом, завезеним з інших міст Закарпаття, і, складається таке враження, що тут відверто ігнорують продукцію мукачівських хлібопекарень. При спробах реалізувати свою хлібобулочну продукцію в Берегові, Сваляві й інших містах краю, мукачівським виробникам хліба чинять усілякі перепони, або й відверто, як це мало місце в Іршаві, забороняють торгувати... Тож не випадково наші виробники хліба попросили міську владу адекватно відреагувати на таку несправедливість. Захист влади їм потрібний, бо наші хлібопекарні створюють робочі місця для жителів міста, своєчасно розраховуються з платежами та податками...
Сказали своє слово головний державний санітарний лікар Мукачева Любомир Дзюбяк, начальник Мукачівської об'єднаної ДПІ Роман Луник, юрист міськвиконкому Іван Ільтьо... Вони констатували, що ряд кіосків, що торгують хлібобулочними виробами є об'єктами малих архітектурних форм, а 28 липня 2011 року 12-та сесія міської ради 6-го скликання ухвалила рішення № 263 «Про затвердження переліку товарів, які дозволено реалізовувати в малих архітектурних формах». Торгівля хлібом і хлібобулочними виробами в них не передбачена, бо їх поставлено з порушенням санітарних норм, в окремих не дотримується товарне сусідство, на «зеленому ринкові» торгують хлібобулочними виробами на відкритих прилавках у торгових рядах... Інспектори ДПІ мали б розібратися з доходами, які одержують іногородні постачальники хлібобулочних виробів, і відповідно сплачувати встановлену суму в бюджет Мукачева.
Учасники наради погодилися, що питання виробництва і реалізації хлібобулочних товарів потребує більш детального вивчення, що й буде зроблено найближчим часом. І тільки після того буде схвалено відповідне рішення.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".