Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПРАВОПОРУШНИКИ МАЮТЬ УСВІДОМЛЮВАТИ НЕВІДВОРОТНІСТЬ ПОКАРАННЯ

ПРАВОПОРУШНИКИ МАЮТЬ УСВІДОМЛЮВАТИ НЕВІДВОРОТНІСТЬ ПОКАРАННЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На черговому вівторковому засіданні виконкому Мукачівської міської ради було розглянуто 29 питань порядку денного і першим стояло –«Про стан боротьби зі злочинністю, правопорушеннями, забезпеченням законності, правопорядку, прав і свобод громадян у Мукачеві». Доповідаючи з цього питання, начальник міськвідділу внутрішніх справ Василь Швенда відзначив, що послідовна робота працівників відділу сприяла закріпленню та розвитку деяких позитивних тенденцій в оперативній обстановці на території Мукачева. Виявлено 66 злочинів у сфері економіки, 26 з яких тяжкі та 45 кваліфіковані, 10 злочинів у сфері службової діяльності, 12 – у банківській сфері, 5 – у бюджетній, по одному – в приватизації та зовнішньоекономічній діяльності, 2 факти хабарництва.
Минулого року зменшено злочинність за наступними видами: вбивства – на 33, 3 %, крадіжки державного колективного майна – на 3,9 %, тілесні ушкодження – на 38,9 %, вимагання і зґвалтування – на 100 %, грабежі – на 12,5 %. Загалом минулого року зареєстровано 911 злочинів, що по відношенню до кількості мешканців Мукачева становить 108,5 злочинів на 10 тисяч населення. Кожен другий злочин скоєно раніше судимими особами, кожен п'ятий – у стані алкогольного сп'яніння. Це свідчить, самокритично визнав полковник міліції, про недостатню профілактичну роботу по забезпеченню належного правопорядку та використання можливостей громадських формувань, трудових колективів.
Збільшилась кількість злочинів, скоєних у громадських місцях. Тому періодично переглядається режим роботи і розстановка патрульних нарядів на вулицях і в громадських місцях, розроблено додаткові маршрути патрульних автомобілів, піших маршрутів з перекриттям найбільш небезпечних у криміногенному відношенні місць масового перебування громадян. Одним із факторів, що може покращити роботу міліції по попередженню та розкриттю злочинів, особливо тих, що викликають негативний громадський резонанс (розбійні напади, грабунки, крадіжки приватного майна) є продовження встановлення систем відеоспостереження в місцях можливого скоєння правопорушень. На сьогодні на території Мукачева встановлено 82 відеокамери. Загалом по області встановлено 132 відеокамери, здебільшого на головних автомагістралях. Торік за їх допомогою в Мукачеві було розкрито вбивство та ряд інших злочинів і дорожньо-транспортних пригод. Промовець привернув увагу членів виконкому до того факту, що поблизу багатьох навчальних закладів, зокрема, ЗОШ № 3, 11, 20, НВК «Гармонія» розташовано багато торгових закладів, у яких здійснюється реалізація алкоголю, а біля деяких шкіл встановлені тютюнові кіоски. Полковник Швенда запропонував низку заходів, покликаних покращити криміногенну ситуацію в місті.
Із співдоповіддю на виконкомі виступив прокурор Мукачева, старший радник юстиції Руслан Біловар. Коментуючи доповіді, міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл підкреслив, що територіальна громада міста спільно з правоохоронцями повинні створити такі умови, щоб кожен правопорушник усвідомлював невідворотність покарання за злочин. У трудових колективах потрібно створити обстановку нетерпимості до дебоширів, п'яниць, крадіїв тощо.
Про підсумки роботи управління комунальної власності міськвиконкому за 2011 рік доповів начальник управління Віталій Козар. Ухвалено рішення з низки питань, поданих Службою у справах дітей. Затверджено зміни в назві Мукачівської міської організації спортивного товариства профспілок «Спартак» на «Мукачівське міське фізкультурно-спортивне товариства «Спартак»». Відтак за поданням відділу економіки затверджено низку рішень щодо перевезень пасажирів міськими автобусними маршрутами (читайте стор. 6). Ухвалено рішення про укладання договорів житлового найму, взяття на квартирний облік і зняття з нього, надання житла та видачу ордерів на квартири. Виконком затвердив кандидатури Ганни Федорівни Маланич (мати восьми дітей) та Ганни Іржіївни Вірван (мати п'ятьох дітей) на подання до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Виконком затвердив, як і кожного року, вартість платних медичних послуг, що надаються Мукачівською центральною районною лікарнею, зокрема, з косметологічних послуг, лабораторних досліджень, рентгенологічної, ендоскопічної та функціональної діагностики, ультразвукових досліджень.
Затвердженим Регламентом виконавчого комітету міської ради передбачено повністю перейти на електронні засоби роботи, кожному члену виконкому матеріали для розгляду попередньо надсилатимуться в електронному вигляді, під час засідань кожен працюватиме з персональним комп'ютером, що значно прискорить розгляд і ухвалення питань порядку денного. З часом на електронні засоби перейдуть і всі депутати міської ради.
Під оплески присутніх Золтан Золтанович вручив посвідчення і знак «Заслуженого працівника промисловості України» директору Мукачівського міськкоопторгу, члену міськвиконкому Михайлу Михайловичу Поповичу. Вітаємо!
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".