Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства МИХАЙЛО ПОПОВИЧ У ЮВІЛЕЙНОМУ ІНТЕР’ЄРІ

МИХАЙЛО ПОПОВИЧ У ЮВІЛЕЙНОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Сьогодні на ювілейній вахті директора ВКП «Мукачівський міськкоопторг», члена  Мукачівського міськвиконкому, правління облспоживспілки, ради Укоопспілки, заслуженого працівника промисловості України, кавалера ордена Святого, рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня, командуючого Мукачівської паланки, генерал-полковника козацтва України Михайла Михайловича Поповича, вишикувалися 60 літ-гвардійців. Вони  його гордість і наснага, і дитинство, і юність, і зрілість,  вірні супутники його життя, сповненого радощів і тривог, здобутків і випробувань. Михайла Михайловича  знають як висококваліфікованого фахівця і талановитого організатора, людину масштабного мислення і конкретних справ…

Нас, селянських синів, ріднить не тільки те, що ми повні тезки, але й те, що дорослішали, здіймалися на власні крила швидше, аніж наші міські однолітки. У нас не було впливових протеже, а тому всього в житті досягали своїм трудом, старанністю, власним хистом. Знаю Михайла Поповича ще з тої пори, коли він, п’ятнадцятирічний підліток, прийшов працювати учнем продавця в Мукачівський міськкоопторг. Наставником у нього був Людвіг Ільницький – людина вельми вимоглива. І на перших порах нелегко було учневі продавця. Але рук не складав, віри в людей не втрачав ніколи. І працював так, ніби часу обмаль, а  роботи – море. До речі, й тепер цей принцип у Михайла Михайловича визначальний.

Він із завидною впертістю і наполегливістю торував свою стежку у велике життя, утверджуючи себе як особистість, показавши, що людина він невичерпної енергії, справжній професіонал. День за днем, рік за роком пройшов він чудову школу становлення і гарту, пізнавши з юних літ і напружений ритм робочих буднів і ратну вахту в групі обмеженого контингенту радянських військ в Німеччині, де в батальйоні хімічного захисту разом з іншими воїнами, показував високу виучку і професіоналізм.

Повернувшись з лав Радянської Армії Михайло Попович не відриваючись від роботи в міському коопторзі, заочно закінчив Мукачівський кооперативний фінансово-комерційний коледж, відтак Львівську торгово-економічну академію. Яскравими сторінками трудової біографії Михайла Михайловича  стали роки напруженої праці у рангах заступника, а відтак і начальника ковбасного цеху. Свою діяльність починав у старенькому, пристосованому приміщенні, де панувала ручна праця. А мріями був у новому, яке під його керівництвом споруджували. Незабаром ковбасний цех Мукачівського міськкоопторгу, оснащений найновітнішою технікою та устаткуванням, став гордістю не тільки кооператорів міста над Латорицею, але й області. А продукція його: твердокопчені й варені ковбаси, копченості ставали делікатесами на виставках-ярмарках в Ужгороді, Києві…

Міськкоопторг є практичною базою для  студентів  Мукачівського кооперативного фінансово-комерційного коледжу. ВКП «Мукачівський  міськкоопторг» не тільки постійний учасник Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро» але й номінант призових місць та нагород.  На базі міськкоопторгу відбуваються міські, обласні, всеукраїнські семінари для керівних кадрів кооператорів. Ще й нині мукачівські кооператори підтримують тісні зв’язки з своїми зарубіжними партнерами.

16 років поспіль, із 45 років трудового стажу, Михайло Попович очолює міськкоопторг.  Ось і тепер, коли в Укоопспілці жваво дискутують, вивчають зарубіжний досвід реорганізації цієї масової кооперативної організації, в Мукачеві вже діють практично. Чи вдалося б Михайлу Михайловичу досягти таких висот без підтримки дружини, розумної, практичної, працьовитої Марії Василівни? Думаю, що ні! Бо вона, бачачи постійну зайнятість чоловіка, надійно забезпечувала тили на сімейному фронті, дбала, щоб авторитет батька був непохитним. І це знаково. Бо сьогодні естафету глави сімейства підхопили син Віталій, заступник начальника ковбасного цеху, зять Михайло Гоблик – начальник відділення переробки рибопродуктів. Наполегливо в інтересах мукачівців трудиться в управлінні соціального захисту населення донька Михайла Поповича – Тетяна Гоблик. А внуки Ренатка, Віталік, два Михайли, Оксана та Ніколетта душі не чають у дідусеві.

Сьогодні, в День світлого і радісного ювілею, що символізує вступ у когорту мудрих, від імені всіх, хто Вас знає, дорогий Михайле Михайловичу,  трудився з Вами, був обласканий Вашою увагою, бажаю Вам гармонії у всьому – у справах і відчуттях. Нехай якомога частіше Вас окрилює щастя, а мрії ведуть шляхом самовдосконалення. Творчої Вам наснаги в ім’я подальшого розквіту Мукачівського міськкоопторгу, міцного козацького здоров’я, любові, родинного благополуччя та плідних справ, благословенних Господом Богом та людьми.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".