Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Ювілейна дата: спогад з Мукачева

Ювілейна дата: спогад з Мукачева

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України, відкривши тим самим нову сторінку у процесі становлення України як самостійної та незалежної держави. Прийняття Декларації засвідчило прагнення українського народу до відродження Української державності та відновлення історичної справедливості, сприяло єднанню українського суспільства навколо ідей демократії, всебічного забезпечення прав і свобод людини в єдиній, соборній Українській державі. Саме на Декларацію про державний суверенітет України, було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року.
Власне ці питання були у центрі уваги представників громадських організацій, які взяли участь в урочистому «круглому столі», присвяченому 20-й річниці цієї доленосної історичної події, що відбувся 16 липня в малому залі міськвиконкому.
Секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк, заступник міського голови Михайло Лабош, характеризуючи Декларацію, як важливу віху у становленні незалежної України, звернули увагу присутніх на весь комплекс проблем, які порушувалися у цьому епохальному документі, підкреслюючи, що положення Декларації і нині мають велике значення для нашого народу як у питаннях внутріполітичного життя, так і в зовнішній політиці.
Актуальним у цьому контексті був виступ: «Нове у виборчому законодавстві: дійсність та перспективи», головного спеціаліста юридичного відділу міськвиконкому Івана Ільтя.
Присутні на зустрічі керівники МО «Рада Почесних громадян міста Мукачева» Євген Федів, Товариства політв'язнів та репресованих – Ярослав Хлипняч, «Союзу українок» – Людмила Оленушинець, МО Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка – Василь Софілканич, МО «Право на життя» Української екологічної Асоціації «Зелений світ» – Євгенія Деркач поділилися своїми спогадами про часи, під час яких бурхливо розвивався державотворчий процес у нашій країні, висловили свої думки з приводу нашого сьогодення. Насамкінець учасники урочистої події поклали вінок до пам'ятного знаку «Борцям за волю України».{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%91%C2%85%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0+%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".