Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ДАЮТЬ ПРИБУТОК

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ДАЮТЬ ПРИБУТОК

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 
Розвинені країни світу, у першу чергу, країни ЄС, які вже досягли значних успіхів у вирішенні проблем енергоефективності, продовжують пошук нових джерел енергозабезпечення та розробку заходів енергозбереження, що є позитивним прикладом для нашої країни. Україна поступово переймає ініціативу від розвинених країн щодо енергозберігаючих технологій. Перехід на енергозберігаючі технології – це трудомістка робота, яка передбачає серйозні розрахунки і саме головне – фінансування за короткий термін часу, що не кожна з галузей України може собі таке дозволити. Але дедалі все більше і більше підприємств, установ та організацій задумуються і переходять на енергозберігаючі технології. Одним із таких підприємств є Українсько-австрійське підприємство «Фішер-Мукачево», про яке піде подальша розмова.
Спільне Українсько-австрійське підприємство «Фішер-Мукачево» вже багато років тому звертало увагу на це питання. З року в рік підприємство вкладало кошти в енергозберігаючі технології різного напрямку. Одним з напрямків було використання у виробництві теплової енергії з біомаси. Ще на початку свого заснування у 1998 році, компанією, було інвестовано біля 3,0 млн. доларів у проект будівництва нової котельні в Мукачеві. Тоді проектом було передбачено встановлення двох потужних водогрійних котлів. Один котел потужністю 9,0 мВт фірми „LOOS" газовий, а другий котел потужністю 3,0 мВт фірми „Lambion" працюючий на біомасі. Для утворення необхідної кількості біомаси було встановлено обладнання для переробки дерев'яних відходів фанерного виробництва. Таким чином біля 35 % необхідної теплової енергії для технологічного процесу забезпечувалося за рахунок власних відходів.
У 2008 році, прогнозуючи кризові явища у газопостачанні України і зростання ціни закупівлі газу з Росії, спеціалістами компанії «Фішер-Мукачево» був розроблений новий проект модернізації діючої котельні.
Цим проектом передбачалося встановлення ще одного додаткового високоефективного котла на біомасі, який забезпечить до 100% необхідної теплоенергії, як для технологічного процесу, так і для потреб опалення виробничих приміщень. Такий котел з комплексом обладнання для підготовки і подачі біомаси був замовлений на фірмі „UNIKOMFORT" в Італії. Були виконані будівельно-монтажні роботи по добудові котельні. У квітні 2009 року було встановлено новий котел моделі GLOBAL G/S - 240 потужністю 3,5 мВт. Реалізація цього проекту дала змогу підприємству відмовитися від споживання до 2,0 млн. м3 природного газу на рік. На проект було витрачено 800 тис євро, фінансування здійснювалось за рахунок власної діяльності. За розрахунком наших спеціалістів термін окупності проекту складає до 2,5 років.
Для забезпечення паливом було збудовано механізований склад біомаси на 800 м3. Цей склад дає змогу тримати біомасу в хорошому стані а також саме головне що запас біомаси, що знаходиться в складі дає змогу працювати котельні протягом тижня без поповнення сировини.
Основна частина біомаси одержується за рахунок використання відходів виробництва. Крім того, підприємство закуповує відходи лісопереробки і лісозаготівлі у місцевих підприємств. Економія витрат на паливо для виробництва теплоенергії становить 50%, до 200 тис євро на рік.
Добудова нової котельні – це був один із масштабніших проектів за останні 5 років. Але до цього проекту і після нього зверталась увага і на інші енергозберігаючі технології, такі як електроенергія, водопостачання, оптимізації і реконструкція різних систем обігріву, про які піде подальша розмова.
Оскільки ми повністю відмовились від споживання газу і працюємо тільки на біопаливі, то ми акцентуємо велику увагу на тому, щоб вироблена котельною енергія передавалась до споживача з мінімальними затратами. Тому в минулому році було виконано капітальний ремонт системи опалення АПК і замінено біля 40 звичайних вікон на металопластикові. Це дало економію теплоенергії в зимній період біля 200 Гка. Ця система дуже енергозберігаюча завдяки автоматичному контролю температури, а точніше в залежності від температури назовні тримається стабільна температура в приміщеннях. Тобто, якщо на вулиці теплішає або холоднішає, то автоматичний контроль знижує або підвищує температуру до заданої на пульті управління. Крім цього значну економію тепла дала нам реконструкція опалення фанерного цеху. Включило в себе заміну старих трубних регістрів на німецькі високоефективні установки «Volcano» (автоматичне регулювання температури в залежності від заданої на основному блоку управління).
Далеко не останню роль відіграє автоматична системи шлюзових воріт, які встановленні на всьому підприємстві. Це система з двох воріт, котрі при в'їзді або виїзді спочатку автоматично відкриває перші ворота, після проїзду закриває їх і лише потім відкриваю другі. І таким чином потрапляння холодного повітря в приміщення зводиться до нуля.
Великий внесок у економію теплоенергії додала заміна теплообмінника для покращення передачі виробленої енергії котлами. Всі вентиляційні системи і охолодження компресорів змонтовані так, щоб нагріте повітря не викидалось на вулицю, а проходило через систему фільтрів і знову потрапляло в приміщення. Таким чином повітря служить обігрівом приміщень.
За схожою схемою проводяться роботи з водообігом. Хоча і підприємство має власну свердловину, але ми намагаємось мінімізувати і оптимізувати використання води. Вода є невід'ємною частиною різних виробництв, а в нашому – тим паче. Це різні системи охолодження, системи очистки, шліфувальні роботи і багато іншого. Тому ми встановили декілька серйозних агрегатів для фільтрації і очистки води, які дають нам змогу використовувати воду багато разів.
Що стосується енергопостачання, то наше підприємство є одним і найбільших споживачів електроенергії. Тому ми розробили проекти по оптимізації та вдосконаленню тих чи інших вузлів для забезпечення економії і функціональності обладнання. Оскільки підприємство займає велику площу, а точніше тільки виробничі приміщення займають 50000 м², тому не звернути увагу на освітлення було б не розумно. Нашими спеціалістами проведено ряд розрахунків згідно всіх стандартів. На основі цих розрахунків ми виконали наступні дії:
- перехід на енергозберігаючі лампи.
- встановлення різних типів датчиків.
- модернізація ТП.
- зовнішнє освітлення автоматично вмикається або вимикається в режимі ніч/день.
- на всіх двигунах, як і обладнання, так і вентиляційних системах вмонтовані прилади для корегування обертами двигуна. В залежності від завантаження двигунів датчики корегують оберти, тим самим ми економимо електроенергію і ресурс двигунів продовжуємо.

Все вище сказане – це короткий опис заходів які ми виконали і виконуємо, але на цьому не зупиняємось. Нашими спеціалістами розроблено програму на декілька років вперед за різними напрямками, яку ми втілюємо в життя.{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%96%C3%91%C2%88%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".