Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури ВЕРНІСАЖ СТАРІЙШИНИ МАЛЯРСЬКОГО ЦЕХУ МУКАЧЕВА

ВЕРНІСАЖ СТАРІЙШИНИ МАЛЯРСЬКОГО ЦЕХУ МУКАЧЕВА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Персональна виставка старійшини малярського цеху міста над Латорицею Іллі Бровдія працює в міській картинній галереї вже з 4 вересня, але за побажанням художника її відкриття було перенесено на 13 вересня, адже саме цього дня Ілля Ілліч відзначав своє 95-річчя. З цієї нагоди багато шанувальників його мистецтва, родичів і друзів прийшли з квітами і подарунками. А першим вручив йому квіти і Почесну грамоту міськвиконкому керуючий справами міськвиконкому-заступник міського голови Олександр Галай, який і відкривав виставку. Зі щирими побажаннями нових творчих здобутків  й довгих років життя до ювіляра звернулись також директор дитячої художньої школи ім. Міхая Мункачі Сергій Киреєв,  шанувальник творчості художника Олександр Дулішкович, рідні митця.
Загалом Ілля Ілліч представив на суд глядачів понад сорок полотен з мальовничими краєвидами Карпат.

Настіпні новини:
Попередні новини:
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".