Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Для дошкільнят ромського поселення в Мукачеві організовано підготовчу групу

Для дошкільнят ромського поселення в Мукачеві організовано підготовчу групу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулого четверга у мешканців ромського поселення Мукачева був святковий настрій. Для місцевих дошкільнят організували підготовчу групу, в якій вони, з суботи 13 листопада, отримали змогу здобувати початкові знання угорської і, що найважливіше, української азбуки, математики, малювання, ручної праці, фізкультури.
romano-amaline-mukachevoВсі вони однаково важливі для кращого входження в навчально-виховний процес загальноосвітньої школи. Як зазначили педагоги, які будуть працювати тут, уроки будуть відбуватись двічі на тиждень, в четвер і суботу, по дві години. Про важливість даного заходу говорить те, що сюди підуть діти, які не мають змоги відвідувати дитячий садочок.
Питання про цей проект вирішувалось в Києві. Його проводив фонд «Відродження», який і надав кошти для виховання дітей. Зокрема, виділено гроші на оплату комунальних послуг, на парти, дошку, оплату вчителів, канцелярські приладдя. Безпосередньо керівникам проекту доводив необхідність для мукачівських ромів такого навчально-виховного заходу голова Мукачівської організації «Романо-амаліне» (Ромська дружба) Калман Лакатош:
romano-amaline-mukachevo-2– Ця підготовча група для дітей стане стартовим майданчиком в життя, який дозволить їм вирости хорошими людьми. В конкурсі проекту взяли участь 3 організації – наша Мукачівська, Ужгородська і Виноградівська. Ужгородці виграли проект на 4 місяці, а ми – на 9, і від сьогоднішнього дня до кінця червня наші дошкільнята матимуть змогу змінити вулицю на належне виховання. Я, як голова Мукачівської ромської організації, виділив кошти на харчування дітей під час навчання та надав приміщення для цього. Ми, користуючись кращою педагогічною методикою, вирішили, що за результатами кожних 6-ти уроків діти будуть отримувати замість оцінок подарунки. Така практика стимулюватиме їх до навчання.
Під час урочистого відкриття неможливо було не помітити того, як горіли очі в малечі, коли вони з рук керівників романської громади отримували ручки, олівці, фломастери, з яким захопленням вони вперше роздивлялись малюнки в абетці та з якою цікавістю слухали настанови вчительки.
Мешканці ромського поселення навіть не пам'ятають такого закладу для своїх дітей, як в 21-му, так і в минулому – 20-му століттях. Раніше їхні діти без будь-якої підготовки приходили в Мукачівську ЗОШ № 14 і їм було важко адаптуватись до шкільного життя. Вони важко звикали до вчителів, боялись їх, а звідси – прогулювали заняття. Вочевидь, з цього року вони отримали змогу увійти в перший клас більш підготовленими до складніших дисциплін загальноосвітньої програми.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BC%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B5;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".