Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Службі зайнятості Мукачева - 20 років!

Службі зайнятості Мукачева - 20 років!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Здавалося б недавно – у грудні 1990 року розпорядженням Ради УРСР була створена Державна служба зайнятості. Не на голому місці, бо на той час діяли бюро з працевлаштування, які займалися організаційним набором вільної робочої сили.
Ці бюро і стали базою. В Мукачеві бюро з працевлаштування було розміщено по вулиці Пушкіна, 30, в одному кабінеті зі штатом – 2 працівника. Тодішнім директором Раудонісом С.Ю. було ініційовано питання про будівництво власного приміщення для служби зайнятості в Мукачеві, яке знайшло підтримку керівництвом державної служби зайнятості та міськвиконкомом. Так, в липні 1995 року працівники переїхали до світлого, просторого, власного приміщення, де і сьогодні працюють спеціалісти Мукачівського міського центру зайнятості.
З 2006 року по сьогодні центр зайнятості очолює Пехньо О.В. Під її вмілим керівництвом, колектив центру зайнятості – це 28 працівників, з них 26 державних службовців працюють над поставленими завданнями щодо зайнятості населення нашого міста.
За час роботи колективу Мукачівського міського центру зайнятості 1990-2010 роки послугами центру зайнятості скористалось: перебувало на обліку в пошуках роботи - 61500 осіб; працевлаштовано службою зайнятості – 33651 особу; брали участь в оплачуваних громадських роботах – 7020 осіб; пройшли професійне навчання та перенавчання за кошти Фонду – 4862 особи; отримали одноразову допомогу для започаткування власної справи – 722 особи; працевлаштовано на дотаційні робочі місця – 874 особи.
Пріоритетними напрямками роботи Мукачівського міського центру зайнятості є: сприяння активізації зусиль шукачів роботи, надання адресних соціальних послуг з метою прискорення їх працевлаштування, здійснення першочергового професійного навчання безробітних, які не мають професій, перебувають у стані тривалого безробіття, соціально-незахищених осіб та інвалідів. Одним з ефективних і досить поширеним, що є одним з пріоритетів в нашій роботі в умовах сучасного ринку, є організація оплачуваних громадських робіт. У центрі зайнятості значна увага приділяється профорієнтаційній роботі з учнями загальноосвітніх шкіл з метою упередження безробіття серед молоді, формування позитивного іміджу робітничих професій та підвищення соціального статусу робітника, а також формування активної життєвої позиції у молоді, з цією метою організовуються Ярмарки професій, Дні відкритих дверей центру зайнятості, Дні відкритих дверей навчального закладу, виїздні мобільні профорієнтаційні центри, семінари для молоді.
Здобутками колективу є тісна співпраця та підтримка органів місцевої влади, представники якої є частими гостями заходів, які організовуються спеціалістами центру зайнятості.
20 років служба зайнятості працює для людей, щоб кожен, хто звернувся до центру зайнятості, відчув увагу та реальну допомогу у вирішенні своїх проблем. Тож не випадково, що на адресу центру зайнятості постійно надходять слова вдячності.
«Ми, колишні безробітні Василь Глебена та Кристина Лакатош хочемо висловити подяку коллективу Мукачівського міського центру зайнятості за професіоналізм, доброзичливість та коректне ставлення до людей, які в непростий для них час звертаються за допомогою. Залишившись без роботи та без засобів існування, ми звернулися до Мукачівського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи, отримали порозуміння, підтримку та реальну допомогу. Спеціалісти відділу сприяння працевлаштування ретельно допомагали в пошуку роботи: організовували зустрічі з роботодавцями, запрошували на семінари. Таким чином, сьогодні, за допомогою центру зайнятості, ми змогли влаштуватися на роботу та знову відчути впевненість у собі, у своїх можливостях. Дуже вдячні службі зайнятості, яка надає реальну допомогу в наш час».
«Завдяки центру зайнятості я була працевлаштована на оплачувані громадські роботи за рахунок коштів Фонду кур'єром в Управління праці та соціального захисту населення у відділ державних допомог. З повагою Магдалина Олексик».
«В Мукачівському історичному музеї вже протягом певних років працюють безробітні на оплачуваних громадських роботах за рахунок коштів Фонду. Завдяки тісній, багаторічній співпраці між нами і відділом взаємодії з роботодавцями Мукачівського МЦЗ, налагоджено чітку організаційну роботу суспільно-корисної спрямованості у напрямку залучення до оплачуваних громадських робіт безробітних, в період пошуку роботи, підсобних робітників, які суттєво допомагають нам у упорядкуванні пам'яток архітектури. З повагою бухгалтер Мукачівського історичного музею Тетяна Гелетей».
«Хочеться висловити щиру подяку за професіоналізм та компетентність спеціалістам Мукачівського МЦЗ. Після проходження професійного навчання за професією кухар в ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей», я мала змогу працевлаштуватися кухарем у кафе «Анкор».З повагою Оксана Закринична»
.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%86%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%88%C3%91%C2%82%C3%91%C2%83%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".