Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства «Чайковський – дітям»

«Чайковський – дітям»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Саме з такою назвою минулого тижня відбувся творчий вечір, підготовлений викладачами та учнями дитячої школи мистецтв №2. Свято зустрічі з музикою геніального російського композитора, ім'я якого стоїть у ряду геніїв світової музики нарівні з Бахом, Бетховеном, Штраусом, Лисенком було присвячено 170-ій річниці з дня його народження, яке ми святкувати цього року.
Охопити всю творчість П.І. Чайковського за невеликий час концерту було неможливо, тому глядачі ознайомились саме з тими сторінками життєпису, що пов'язували його з Україною. «Променистий край» - так називав Чайковський українську землю. Він любив українську природу, білі хатки з садками, життєрадісних людей, їх дзвінкі пісні. Дід П.І. Чайковського (прізвище Чайка) родом із Полтавщини, вихованець Київської академії. А починаючи з 1864 року протягом 28 років не міг дочекатися композитор літа, щоб поїхати в Україну, в Кам'янку, де жила його сестра. Тут він знаходив жаданий спокій, здоров'я, бадьорість, забуття життєвих прикростей. Саме в Кам'янці він створив найкращі свої твори, серед яких збірник фортепіанних п'єс для дітей «Дитячий альбом», написаний композитором усього за один місяць.
Слухаючи невеличкі п'єси з «Дитячого альбому» всі присутні поринули у світ дитинства, згадавши свої перші іграшки («Марш дерев'яних солдатиків», «Гра в конячки», цикл п'єс про ляльку), послухали цікаві, фантастичні казки («Нянина казка», «Баба-яга»), помилувались картинами природи («Пісня жайворонка», «Солодка мрія»), помандрували різними країнами, познайомились з танцями і піснями різних народів («Вальс», «Полька», «Мазурка», «Французька старовинна пісенька», «Італійська пісенька» тощо). А насамкінець глядачі переглянули невеличкий мультфільм, в якому мали змогу ще раз насолодитися прекрасною музикою П.І. Чайковського, а також побачити героїв його п'єс з «Дитячого альбому».
Отже, проведений вечір в повній мірі втілює у життя побажання композитора для наступних поколінь: «Я бажав би усіма силами душі, щоб музика моя поширювалась , щоб збільшувалась кількість людей, які люблять її, знаходять у ній утіху і опору».
Наталія Фаріон, викладач ДШМ №2. Мукачево
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B9+;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".