Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЩОБ ДІТИ РОСЛИ ЗДОРОВИМИ

ЩОБ ДІТИ РОСЛИ ЗДОРОВИМИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У січні нинішнього року виповнилося 62 роки з часу створення в Мукачеві обласної дитячої лікарні – першого на Закарпатті багатопрофільного лікувального закладу. З того часу сюди, в провідний дитячий лікувальний заклад батьки не боячись несуть і ведуть з усіх районів краю своїх донечок і синочків, бо знають, що тут їх дитина буде доглянута, нагодована, одержить необхідне лікування і швидко одужає. Адже працює тут не одне покоління медиків творчих, з неспокійною вдачею, які над усе дбають, щоб малятам було тепло, затишно... І, щоб, попри усі негаразди, викликані буянням економічної кризи, ні на мить не припинявся процес оздоровлення хлопчиків і дівчаток. Сьогодні обласна дитяча лікарня обслуговує понад 300 тисяч малюкового й підліткового населення краю.
Про це, та багато іншого, говорила на річній підсумковій нараді головний лікар медичного закладу, заслужений лікар України Єлизавета Біров, яка уже сьомий рік поспіль очолює цей медичний заклад. Про важливість заходу говорив той факт, що в конференц-зал прийшли міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл та заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Тетяна Міцьо.
Як розповіла доповідач, лікарня розрахована на 447 ліжок, та ще 18 ліжок виділено відділенню анестезіології та інтенсивної терапії. До речі, тут створено виїзну неонатологічну бригаду. У минулому році на базі лікарні проліковано 12 050 дітей, які провели в цьому закладі медицини 148 918 ліжко-днів. Торік обласна дитяча лікарня одержала статус «Лікарня доброзичлива до дитини». З повним навантаженням працювала й поліклініка, де торік зареєстровано 168 436 відвідувань, що на 40 відсотків більше норми. Сьогодні в цьому провідному дитячому лікувальному закладі функціонують 20 структурних підрозділів, де дітям медична допомога надається по 39 лікарським спеціальностям.
За словами Єлизавети Іванівни в лікарні працює 835 штатних одиниць персоналу. З них лікарів – 169, молодших спеціалістів з медичною освітою – 350, молодшого медичного персоналу – 195, іншого персоналу – 105 осіб та 16 спеціалістів, включаючи провізорів, з вищою освітою. Тут на благо здоров'я дітей трудяться 6 кандидатів медичних наук, чотири лікарі мають звання «Заслужений лікар України», а три медичні сестри мають звання «Заслужений працівник охорони здоров'я».
Попри старання колективу тут чимало й проблем. На них наголошувала доповідач. Невирішеною залишається проблема гемодіалізу дітей (штучна нирка), як гострого так і хронічного. Є проблеми з невідповідністю реанімобілів для транспортування недоношених та новонароджених дітей. Не вирішено проблеми по забезпеченню хворих з онко-гематологічною патологією тромбоконцентратом при проведенні високодозної хіміотерапії, через відсутність сепаратора крові.
Міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл та заступниця начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Тетяна Міцьо в своїх виступах високо оцінили роботу колективу обласної дитячої лікарні й пообіцяли максимально посприяти лікарям і медичним сестрам в ще кращій турботі про маленьких пацієнтів. Бо діти наше майбутнє, і вони мають рости здоровими.
Магдалина Семеняк, заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні з лікувальної роботи
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".