Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства НА СВЯТО МУЗИКИ ЇЇ ДАРУВАВ НАМ НЕПОВТОРНИЙ «КАНТУС»

НА СВЯТО МУЗИКИ ЇЇ ДАРУВАВ НАМ НЕПОВТОРНИЙ «КАНТУС»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У чарівному Мукачеві, День музики був відзначений працівниками культури та цінителями музичного мистецтва минулої п'ятниці за участі академічного хору «Кантус» Закарпатської обласної філармонії. В залі, що дихав осіннім настроєм, звучало дуже багато творів високої музики, які подарували нам естетичну насолоду, духовно нас збагатили.
На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. А в залі Будинку культури були присутні цінителі музичного мистецтва. Українці, угорці, німці, росіяни, русини... – всі ми з великим задоволенням слухали твори у виконанні академічного хору, отримували масу позитивних емоцій, духовно збагачувались. Всі із захопленням сприймали і бурхливими аплодисментами супроводжували виступ колективу, репертуар якого був наповнений творчим запалом і талантом, високим професіоналізмом і любов'ю до музичного мистецтва. Цікавими були і коментарі творів самим їх керівником – Емілом Сокачем. Сьогодні ми говоримо про музику, про її роль в нашому житті, про ті прекрасні хвили естетичної насолоди, які ми отримуємо від спілкування з нею. А це спонукає нас пам'ятати про те, що багато наших випускників шкіл естетичного виховання є гордістю нашого міста, серед них є заслужені працівники культури України, народні та заслужені діячі мистецтв України, викладачі консерваторій, музичних училищ та шкіл, керівники творчих колективів. Творчий потенціал міста великий і багатий на таланти в різних жанрах. І музичний жанр посідає серед них поважне місце.
Присутність на урочистостях з нагоди Міжнародного дня музики міського голови Золтана Ленд'єла, вручення ним нагород виконкому та пам'ятних подарунків кращим з кращих, а в їх особі всім музикантам, композиторам та шанувальникам музичного мистецтва в нашому місті, є найкращим підтвердженням того, що нас люблять, нас шанують і нам сприяють в розвитку музичного жанру та реалізації себе як митців. Дуже приємно те, що чудовий концерт академічного хору «Кантус» був подарунком міського голови З.З. Ленд'єла всім нам жителям міста Мукачева з нагоди Міжнародного дня музики. Міський голова привітав також і академічний хор «Кантус», - живу історію пісенного мистецтва, чудовий неповторний спів якого став подарунком всім тим, хто є причетним до музики і вручив їх корзину квітів, побажавши нових творчих успіхів та концертних зустрічей з вдячним глядачем.
Світлана Нечай  для "Мукачівської Ратуші"
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%86%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%91%C2%82;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".