Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства "Круглий стіл" об'єднує

"Круглий стіл" об'єднує

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
14 жовтня, у четвер, за ініціативи керівництва міськрайонного Товариства політв'язнів та репресованих у міськвиконкомі за участі представників ряду міських громадських об'єднань було проведено «круглий стіл», присвячений Дню українського козацтва, річниці Української повстанської армії та Дню Покрови Пресвятої Богородиці.
Присутній на зустрічі секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк наголосив на добрій традиції у роботі органів місцевого самоврядування проводити зустрічі з керівництвом та активом громадських організацій, широкою громадськістю напередодні державних свят та визначних подій, або у святкові дні.
– Як правило, ініціатива виходить з обох сторін, але особливо приємно, коли ініціаторами подібних зустрічей та заходів є представники громадськості, - зазначив він. Іван Георгійович привітав присутніх з святами та передав їм найкращі побажання від міського голови Золтана Ленд'єла, який через зайнятість на ліквідації наслідків вибуху у будинку № 4 на Першотравневій Набережній не зміг бути присутнім на зустрічі. Керівник міської ради поінформував присутніх про найважливіші питання, над якими працюють депутати міської ради та працівники міськвиконкому і запевнив, що міська влада і надалі спрямовуватиме свої зусилля на вирішення першочергових проблем, які хвилюють нашу громадськість.
Керівники міськрайонного товариства політв'язнів та репресованих, «Союзу українок», товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та інші присутні підтримали команду міського голови Золтана Ленд'єла на чергових виборах до органів місцевого самоврядування та на посаду міського голови.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%96%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B2%C3%A2%C2%80%C2%99%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".