Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
при прийнятті кандидата на державну службу (службу в органах місцевого самоврядування)
При прийнятті документів від кандидата на посаду державного службовця, або посаду в органах місцевого самоврядування, слід звернути увагу на наявність заповненої декларації про майно і доходи за минулий рік кандидата на посаду та
членів його сім'ї, інформації, що міститься в ній та особової картки кандидата на посаду (форма № П-2ДС). Форма особової картки № П-2ДС та інструкція по її заповненню затверджені наказом Мінстату України від 26 грудня 1995 р. №343.
В особовій картці та додатках до неї необхідно проаналізувати: відомості про попередню роботу кандидата; відомості, наведені кандидатом в автобіографії. В ній, зокрема, висвітлюються питання, пов'язані з трудовою і громадською діяльністю, пояснюються причини переходу з однієї роботи на іншу, тимчасового непрацевлаштування та інше. При потребі кандидатом на посаду державного службовця, або посаду в органах місцевого самоврядування, надаються пояснення з приводу важливих моментів особистого життя і життя своїх близьких родичів (батька, матері, братів, сестер) та родичів дружини (чоловіка);
біографічну довідку. Біографічна довідка складається за формою, встановленою Порядком ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 р. № 731, на основі особової справи та трудової книжки працівника.
При прийнятті кандидата на посаду керівника управління, відділу, іншого структурного підрозділу місцевої державної адміністрації, крім вивчення зазначених документів, слід приділити увагу ознайомленню з відомостями у довідці про стан справ на підприємстві, в установі, організації, представленій кандидатом з попереднього місця роботи (п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 1999 р. № 1374 "Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій").
Працівник кадрової служби, отримуючи документи від кандидата на державну службу, або посаду в органах місцевого самоврядування, повинен перевірити дотримання правил їх заповнення (автобіографії тощо), відповідність зазначених у них відомостей оригіналам документів.
Особа, яка приймається (обирається) на посаду державного службовця, або на посаду в органи місцевого самоврядування, попереджається про встановлені статтею 16 Закону України "Про державну службу" або статтею 12 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та статтею 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією" спеціальні обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу або службу в органи місцевого самоврядування та проходженням цієї служби. Вказані попередження підписуються претендентом на посаду власноручно разом з поданням заяви про призначення і зберігаються в його особовій справі.
Кандидатом на службу також підписується документ про ознайомлення із Загальними правилами поведінки.
Ознайомлення з обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на державну службу, або в органи місцевого самоврядування, та проходженням цієї служби, є необхідною умовою при прийнятті на службу.
Особи, які вперше зараховуються (приймаються, обираються) на державну службу, або в органи місцевого самоврядування, складають Присягу і підписують її текст, який зберігається за місцем роботи. Про прийняття Присяги робиться запис у трудовій книжці.
Олеся Меренич, головний спеціаліст Мукачівського міськрайонного управління юстиції.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B8+%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%96%C3%91%C2%81%C3%91%C2%86%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%BE+%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BC%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%80%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B4%C3%91%C2%83%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".