Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Формується Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Формується Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов»,  та затвердженням  Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру  житловим відділом  Управління міського господарства проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.
Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Просимо звернути увагу, що перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, здійснюється до 1 листопада 2011 року.
Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами  наступних документів:
-   довідка з ЖРЕПу  про склад сім’ї та реєстрацію за відповідною формою;
- викопіювання плану приміщення або копія технічного паспорта житлового приміщення, договору житлового найму;
- копії паспортів (сторінки 1, 2 та всі сторінки реєстрації) заявника та дорослих членів його сім’ї, копії свідоцтв про одруження та про народження неповнолітніх дітей;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру на всіх членів сім’ї, в т. ч. неповнолітніх дітей;
- довідки з місця роботи заявника та дорослих членів його сім’ї;
- довідка з бюро технічної інвентаризації про наявність/відсутність у заявника та членів його сім’ї нерухомого майна та  приватизованої житлової площі (вул.Пушкіна, 22);
- копії документів, які дають право на включення заявника у пільгову чергу, завірені в установленому порядку.
Повний пакет вказаних документів приймаються щодня в міськвиконкомі (кабінет № 86 ) з 9.00 до 13.00, крім вихідних та святкових днів.     
Керівникам  підприємств, організацій і установ,  де ведеться квартирний облік громадян, які перебувають на квартирному обліку, що потребують покращення житлових умов за місцем роботи:
- провести відповідну роботу  по перереєстрації квартирного обліку, збору відповідних документів для підготовки  введення даних  в Єдиний державний реєстр у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня  2011 р. № 238  «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов»,  та затвердженої Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.05.2011р. № 47 «Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру…»
17.05.2011 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ №47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407). Відповідно до вказаного наказу передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку.
На сьогодні, згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської №269 від 17.05.2011р. «Про заходи з організації виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», відділ обліку та розподілу житла ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради.
Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Просимо звернути увагу, що перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, здійснюється до 1 листопада цього року.
Мешканці міста, які перебувають на квартирному обліку, для здійснення перереєстрації, можуть звернутися в Центр надання адміністративних послуг в м. Івано-Франківську щодня з 9.00 до 14.00, крім вихідних та святкових днів.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".