Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Щодо іноземних інвестицій в економіку Мукачева

Щодо іноземних інвестицій в економіку Мукачева

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
За І півріччя поточного року в економіку міста Мукачева залучили 1,6 млн.дол. США прямих іноземних інаестицій, що становить 25,3 % до загальнообласного показника. У структурі прямих іноземних інвестицій внески у формі рухомого і нерухомого майна склали 31,3 %, грошові внески – 68,7 %.
Аналіз динаміки прямих інвестицій свідчить про те, що з початку іноземного інвестування, найбільшу зацікавленість у інвесторів викликає промисловість міста. На цих підприємствах зосереджено 45902,7 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій, що складає 87,2 % загального обсягу інвестицій. Серед галузей переробної промисловості набільше інвестовано у виробництво машин, електричного, електронного, оптичного устатковання та транспортних засобів на суму 15739,2 тис. дол. США, текстильне виробництво, виробництво одягу, хутра та виробів з хутра, виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів- 5958,3 тис. дол. США, оброблення деревини та виробництво виробів з деревини, крім меблів – 7559,7 тис. дол. США.
На підприємствах у сфері діяльності торгівлі: ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку інвестиції складають 1763,6 тис.дол. США, діяльність транспорту та зв'язку – 207,6 тис. дол. США.
До основних країн – інвесторів входить Австрія, Угорщина, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Гібралтар, Іспанія, Литва, Кіпр.
Залучення іноземних інвестицій дає змогу вирішувати проблему зайнятості робочої сили, сприяє розвитку виробничої інфраструктури розвитку зовнішньоекономічних зв'язків. За рахунок інвестицій можливо освоювати конкурентноздатну продукцію, реалізувати її як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Про обсяги пасажирських та вантажних перевезень за січень-липень
За січень-липень 2011 року автотранспортними підприємствами міста доставлено замовникам 324,7 тис. тонн вантажів, що на 11,5 відсотка менше, ніж за відповідний період минулого року та 5857,6 тис пасажирів, що більше на 7,7 відсотка до відповідного періоду минулого року.
Планові обсяги вантажообороту виконано на 111,7 відсотка і останній досягнув 307478,8 тис. км, та пасажирообороту - на 101,2 відсотка і склав – 65359,1 тис. пас. км.
При загальному збільшені пасажирських перевезень збільшено обсяги останніх такими підприємствами, як: ПрАТ "Мукачівське АТП 12106", та ПрАт "Мукачівська автобаза".
Враховуючи обласні показники пасажирських перевезень, які за сім місяців поточного року склали 28177,2 тис. пасажирів, необхідно зазначити, що близько п'ятої частини обсягів перевезень пасажирів виконано підприємствами Мукачева.
За січень–липень 2011 року пасажирські перевезення окрім фізичних осіб, здійснювалися двома автопідприємствами, послугами останніх скористалися – 2598,8 тис осіб.
Питома вага пасажирських перевезень автопідприємствами вищезгаданих форм власності складає 4,4 відсотка у загальному обсязі автоперевезень міста.
Підприємці–фізичні особи здійснили 95,6 відсотка обсягу пасажирських перевезень автомобільного транспорту і ними перевезено у січні –липні ц.р. – 5597,8 тис осіб.
Пасажирооборот міста за січень-липень 2011 р. склав 65359,1 тис.пас. км, або 12,2 відсотка до загальнообласних показників.
Питома вага здійсненого пасажирообороту підприємцями –фізичними особами у загальних обсягах по місту склала –54418,4 тис. т. км., або 83,3 відсотка.
Суттєве зростання цін на автомобільне паливо, моральне та фізичне старіння парку транспортних засобів, нестача обігових коштів, все це негативно впливає на показники діяльності автомобільного транспорту міста.
Василь Кельман, начальник відділу статистики
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".