Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ЧИ Є В МУКАЧЕВІ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ?

ЧИ Є В МУКАЧЕВІ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ?

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У мене складається враження, що Державтоінспекція Мукачева – окрема республіка в нашому окремо взятому місті – опікується тільки одними їй відомими справами, а порядки на вулицях Мукачева її зовсім не обходять. Щоб очільники цієї служби не звинуватили мене в очорненні їх дій, а швидше бездіяльності, наведу приклади. Сьогодні всі водії і чимало пішоходів незлим тихим словом згадують рішення міської влади про запровадження на вул. Возз'єднання двостороннього руху, весь час, мовляв, утворюються «пробки» через неможливість розминутися автотранспорту. Хіба дорожня частина недостатньо широка? Та ніби ні. Справа в тому, що на цій вулиці люблять паркуватися ті, хто йде за покупками на центральний ринок або в супермаркет навпроти. А тим часом є дорожні знаки, які забороняють тут зупинятися автомобілям...
Знайомі кажуть, що «даішникам» краще «пастися» на виїзді з Мукачева, де обмаль сторонніх очей, які могли побачити, як вони збирають штрафи без квитанцій. Ну, я в це не вірю, наше ДАІ – найчесніше в світі, пам'ятає ж бо про антикорупційний Указ Президента.
Хтось може сказати, що вул. Возз'єднання, це тема, яка ще потребує вивчення й вдосконалення. Добре, а як бути з вул. Валенберга, де також встановлено забороняючи знаки, а поряд з районною прокуратурою безліч припаркованих машин? (див фото). «Мукачівська Ратуша» вже писала про те, що на вул. Миру біля «Укрсоцбанку» досить широкий тротуар постійно перегороджують автомобілі, ми демонстрували і фото, коли створювалася така ситуація, що молоді мами з дитячими візочками були змушені виходити на проїжджу частину вулиці, аби обійти ці авто. Але, схоже, в Мукачівській Державтоінспекції нашу газету читають тільки тоді, коли в ній вміщено гарний анекдот.
Знову ж таки, як би наші державтоінспектори були патріотами Мукачева, а не так, як сьогодні сторонніми його мешканцями-постояльцями, то вони б і порушили питання про спорудження-встановлення «лежачих поліцейських» на пішохідному мості на вул. Беляєва. Мажори, тобто власники «крутих» авто, яких вони так бояться (власна думка автора), розганяються на мостові до 100 і більше кілометрів, а переходу-зебри тут немає, і діти... Не буду продовжувати.
Хтось казав, що ДАІ немає резону здіймати штрафи, бо вони йдуть в міський бюджет і до Києва, а їм – нічого, то, мовляв, для чого старатися. Що ж тоді зробити, щоб даішники працювали за совість,а не за штрафи, які їм не потрапили до власної кишені?
Микола Рішко
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%96%C3%91%C2%86%C3%91%C2%96%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".