Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини СПІВПРАЦЯ З НАЦІОНАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ Є ВЗІРЦЕВОЮ

СПІВПРАЦЯ З НАЦІОНАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ Є ВЗІРЦЕВОЮ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулої суботи на прохання заступника міністра внутрішніх справ Німеччини, уповноваженого Уряду ФРН з питань переселенців і національних менших, парламентського статс-секретаря Крістіана Бергнера міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл прийняв у Ратуші німецьку делегацію. До неї входили представники Посольства ФРН в Україні, Національної агенції співробітництва ФРН.
Міський голова коротко ознайомив гостей з історією і сьогоденням Мукачева, відзначивши, що за 1117 років з часу першої писемної згадки про Мукачево в місті не було зареєстровано жодної проблеми в міжетнічних та міжконфесійних відносинах. Мукачево – багатонаціональне і міська влада всіляко підтримує національні громади. Щорічно традиційно проводяться різноманітні фестивалі і конкурси й серед них почесне місце обіймають триденний міський фестиваль аматорів самодіяльного мистецтва української, русинської, російської, угорської, німецької, єврейської, болгарської, ромської громад «У родині єдиній», Міжнародний фестиваль театрів національних меншин «Етно-Діа-Сфера».
Зі свого боку пан Бергнер, подякувавши Золтану Ленд'єлу за цікаву розповідь, відзначив, що Мукачево достойне бути зв'язуючим ланцюжком між Україною та Європейським Союзом. Відтак шанований гість поцікавився, чи не зазнають представники національних меншин перешкод для виїзду в країни Європи. У відповідь міський голова розповів, що юні аматори з національно-культурного центру німців «Паланок» щороку по кілька разів гостюють і виступають з концертами в Австрії та Німеччини і ніяких візових проблем не мають. Це підтвердила і голова німецького національно-культурного товариства «Паланок» Магдалина Гудак, яка була присутня на зустрічі.
Гості з Німеччини відтак здійснили маленьку екскурсію по Ратуші, із захопленням розглядаючи старовинний зал сесійних засідань, репродукції картин уславленого мукачівця Міхая Мункачі. Візит німецьких гостей продовжувався в національно-культурному центрі «Паланок», де на них чекав концерт юних аматорів сцени, екскурсія в замок Паланок.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%86%C3%91%C2%96%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".