Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Вшанування пам’яті жертв нацизму

Вшанування пам’яті жертв нацизму

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Наступного року виповнюється піввіку, як було встановлено Міжнародний день пам'яті жертв нацизму. Так, у горнилі Другої світової війни було важко всім: дорослим і дітям, воїнам на фронтах і трудівникам тилу. Та гірша за полин доля випала тим українцям, які опинилися на окупованій фашистами території. Майже 2,5 мільйона наших співвітчизників, вивезених на каторжні роботи в Німеччину звідали голод, холод, виснажливу працю по 15 – 18 годин на добу. «Остарбайтери» знемагали від непосильної праці на промислових підприємствах, у концентраційних таборах, в садибах німецьких панів, на полях і фермах бауерів...
Про це йшлося за «круглим столом» у офісі міської ради ветеранів минулої п'ятниці, який відкрив голова ради Мукачівської організації Української Спілки в'язнів – жертв нацизму Микола Літковський. Тривожними спогадами з присутніми поділилися Георгій Козар, Ірина Романець та інші. З маленької Підкарпатської Русі, так називалося Закарпаття до фашистської окупації (1939 р.), яка за переписом населення у 1930 році налічувала 727 тисяч чоловік, фашисти забрали 183395 мирних громадян, з яких було фізично знищено в концентраційних та робочих таборах, розстріляно, повішено, закатовано 114982 чоловік. 70895 закарпатців звідали рабську долю в концентраційних і робочих таборах Німеччини й Угорщини.
А минулої неділі заступник міського голови Михайло Лабош, секретар міської ради Іван Маняк, начальник відділу з питань внутрішньої політики Іван Лендєл, малолітній в'язень фашистського концентраційного табору, голова ради Почесних громадян Мукачева Євген Федів, члени міської організації Української Спілки в'язнів – жертв нацизму вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять про жертви нацистів, поклали до Обеліска Слави у центрі Мукачева вінки й квіти нашої незгасної пам'яті.
Як повідомив Микола Літковський, наступної п'ятниці, 16 вересня 2011 року, у скверику біля Мукачівської художньої школи, буде урочисто відкрито пам'ятну Дошку жертвам нацизму.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%88%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%83;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".