Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Спрощення умов нарахування житлових субсидій

Спрощення умов нарахування житлових субсидій

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Роз'яснення управління праці та соціального захисту населення щодо спрощення умов нарахування житлових субсидій.

poslugiКабінет Міністрів України 14 липня 2010 року прийняв Постанову «Про посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг». Дана постанова спрямована на забезпечення належного соціального захисту родин, а також впровадження низки організаційних заходів, які повинні забезпечити ефективність діючої системи соціального захисту.

Зміни у системі субсидій покликані, у першу чергу, покращити умови їх нарахування, а саме: до сьогодні держава дотувала оплату комунальних послуг всім громадянам, в чиїх доходах вона перевищувала 20%. Стосовно пенсіонерів та інвалідів – не більше 15% того , що отримує сім'я. З серпня 2010 року згаданою ж Постановою Кабміну цей поріг знижено з 20% до 15% для працездатних та з 15% до 10% для сімей, що складаються з непрацездатних громадян. Крім цього, постановою скорочено перелік документів та вимог до отримувачів субсидій. Для працюючих це: заява, декларація про доходи та майновий стан, довідка про доходи кожного члена сім'ї ( що підтверджує декларацію). Щодо пенсіонерів та інвалідів то це: заява та декларація ( довідку про доходи пенсіонерів органи соціального захисту населення отримують самостійно з Пенсійного фонду). Довідки з ЖРЕПів, газового господарства, водоканалу, тепломережі та енергомережі більше подавати особисто не потрібно (це буде здійснюватися за запитами органами праці та соцзахисту населення на місцях).
Громадяни, у яких є поточна заборгованість по квартплаті, також мають право на житлову субсидію. А наявність боргу не впливає на її отримання. Ті, хто вже має діючу субсидію, не повинні нікуди звертатися, її розмір буде перерахований автоматично на період дії субсидії, про що одержувачів проінформують.
Слід також відзначити, що система субсидій стане всеохоплюючою. Інвалідам та літнім людям, котрі не зможуть прийти в управління, їм співробітники територіального центру соціального обслуговування населення принесуть документи додому і допоможуть їх оформити. Таким чином, усі сім'ї, що потребують підтримки від держави, будуть нею захищені.

Управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому

{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%85%C3%91%C2%83%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".