Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини АВТОВОРОТА МУКАЧЕВА НЕ РОБЛЯТЬ МІСТУ ЧЕСТІ

АВТОВОРОТА МУКАЧЕВА НЕ РОБЛЯТЬ МІСТУ ЧЕСТІ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Воротами будь-якого міста завжди називають залізничний вокзал, автовокзал і аеропорт, якщо він є. Сподіваємось, що і він скоро буде в Мукачеві. Якщо говорити про залізничні ворота міста, то тут вже ведуться роботи з реконструкції перону, викладено бруківкою привокзальну площу, а також відремонтовано центральну вулицю Ярослава Мудрого, яка веде від залізничного вокзалу до центру Мукачева.
mukachevo_avtovokzal_1mukachevo_avtovokzal_2
mukachevo_avtovokzal_3А ось за автовокзал мукачівцям соромно. Якщо падає дощ, то добратися пасажирам до перону вкрай складно через численні калюжі. Що казати про водіїв автобусів, яким доводиться щодня долати ці водні перешкоди? (на фото). Працівники третього ЖРЕПу неодноразово робили подання керівництву автовокзалу щодо антисанітарії, невикошеної трави і бур’янів на розвалинах будови, яку припинили споруджувати ще на початку 90-х років минулого століття. Якщо йдеться про якісь капітальні ремонтні роботи, то нинішнім часом завжди є відмовка – немає грошей. Та чи можна повірити, що мукачівський автовокзал такий бідний? Тут вирішено проблему з безбілетниками, численні контролери слідкують, щоб до автобусів пасажири входили тільки з проїзними квитками, поставлено навіть шлагбауми для додаткової перевірки. З кожного автобуса знімається плата за в’їзд на територію вокзалу. Міська влада закриває очі на те, що приміські автобуси влаштували власні автостанції в різних районах міста. Зрештою, мириться з цим тому, що так зручніше селянам. Автовокзал має також дуже непоганий зиск із здачі в оренду торговим фірмам своїх приміщень, а ще й великої території, на якій розміщено потужний речовий ринок. Може тоді не в грошах справа, а в небажанні зробити автовокзал Мукачева симпатичною візитною карткою міста над Латорицею?{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%BC%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%82%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BC+%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%83%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%86%C3%91%C2%8C;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".