Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Представляли Україну на міжнародному пленері

Представляли Україну на міжнародному пленері

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У румунському курортному містечку Окна Шугатак відбувся Міжнародний живописний пленер за участю митців з 10 країн світу. Україну представляли художники з Мукачева, члени національної спілки художників України, Золтан Мічка – народний художник України, а також Юрій Шелевицький та Ігор Луценко. У числі учасників нашу країну представляв також  художник з смт. Солотвино (Тячівський р-н) Микола Влад.
Пленерні студії з часу своєї появи завжди об’єднували митців, створювали середовище для творчого спілкування. Така практика сприяла обміну досвідом, збагачувала культурні традиції, а інколи формувала хід історії мистецтва.
Містечко Окна Шугатак знаходиться у мальовничій Мараморощині неподалік від м. Сігет в Румунії. Пленер, який відбувається вже третій рік поспіль, об’єднав представників творчої інтелігенції з багатьох країн (Аргентина, Австралія, Данія, Швейцарія, Польща, Румунія, Росія, Словенія, Угорщина а також Україна). Учасники пленеру відвідали прекрасні дерев'яні архітектурні пам’ятки сакрального мистецтва ХV–ХІХ ст., що переважно зосереджені в гірській Мараморощині. У рамках творчих зустрічей митці спілкувалися з відомим в Румунії художником – Ніколає Апостол (учень Корнеліу Баба), який презентував свої напрацювання у ретроспективному відеопредставленні.
Пленер завершився виставкою, яка незвично відкрилася в порожньому від води басейні, на стінах якого експонувалися мистецькі твори. Ближчим часом заплановане відкриття пленерної виставки у м. Бая Маре. Адже це місто відоме багатьом митцям під назвою Нодьбань, де в кінці ХІХ століття була заснована пленерна мистецька колонія під керівництвом відомого митця-педагога Шимона Голлоші, який свого часу об’єднав митців майже з цілого світу, а серед його учнів були й українські художники. Така подія є символічною та має всі підстави формувати регіональні традиції мистецтва майбутнього.

Настіпні новини:
Попередні новини:
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".