Ще у вересні 2006 року якийсь Іван М., прописаний в Лохові, що на Мукачівщині, навідався у Мукачівське відділення АКБ «Укрсоцбанку». Напустивши на обличчя ділового виду, подав документи про свою платоспроможність і зажадав кредит у сумі 38 тисяч євро. Відвідувач гіпнозом не володів, але по липовим паперам валюту одержав.
Відомо, що апетит приходить під час їди. І вже 14 лютого 2007 року спритник Іван М. переступив поріг офісу Закарпатського регіонального представництва ВАТ «Електронбанк». І тут, із занадто діловим виглядом, подав документи на отримання 7 тисяч доларів США. Знову липові документи, про його нібито платоспроможність, спрацювали безвідмовно, бо вже за кілька хвилин вийшов звідти з розпухлим від валюти гаманцем.
Бог – любить трійцю. І шахрай з досвідом, 21 серпня 2009 року, направився у Мукачівське відділення АКІБ «Укрсиббанку». І в ньому «пильні» службовці повірили, на всі сто відсотків, його липовим довідкам про платоспроможність. А тому, вже через півгодини, проходимець полишав благодійників, прихопивши на палку згадку про себе 25 тисяч євро...
На жаль, шахраїв на зразок Івана М. значно більше. Виманюють у тих, хто піддається їх чарівним обіцянкам, липовим документам гроші, автомобілі, коштовності, мобільні телефони...
В енциклопедичному словнику української мови значиться, що шахрай – «хитра, спритна й нечесна в своїх учинках людина». А як охарактеризувати банківських службовців? Недостатньо пильними, або особами, які з широко відкритими очима, ловили гав ?
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.