Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства НАЗВАНО ІМЕНА НОВИХ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН МУКАЧЕВА

НАЗВАНО ІМЕНА НОВИХ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН МУКАЧЕВА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У четвер відбулася 10-а сесія Мукачівської міської ради 6 скликання. Розглянуто 28 питань порядку денного. Внесено зміни до бюджету Мукачева на 2011 рік. Розглянуто питання про Програму розвитку матеріально-технічної бази закладів культури і мистецтва в новій редакції.
Але головним і очікуваним було питання про присвоєння звання Почесний громадянин Мукачева. Оскільки в Положенні про це звання вказано, що звання може бути присвоєно не більше, ніж трьом особам у рік, то сесія внесла зміни, дописавши, що в окремих випадках кількість відзначених осіб може бути збільшена. Депутати проголосували за присвоєння почесних звань народним художникам України Івану Васильовичу Бровді, Золтану Федоровичу Мичці, єпископу-ординарію Мукачівської римо-католицької Дієцезії Анталу Майнеку, ректору Мукачівського державного університету Юрію Вікентійовичу Мигалині, генеральному директору підприємства «Фішер-Мукачево» Василю Андрійовичу Рябичу.
Сесія ухвалила Програму захисту конституційних прав та свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2011-2013 роки, а також земельні й орендні питання. Як відомо, Пістрялівську РЛС було демонтовано, але не до кінця. Залишилися товстелезні, зариті глибоко в землю фундаменти для демонтажу яких потрібна спеціальна техніка. Сесія затвердила договір з приватним підприємством «ВАП-БУД» з демонтажу залишків будівельних конструкцій і наступної рекультивації земельної ділянки. Тут будуть висаджені дерева. Міський голова Золтан Ленд'єл повідомив також, що свого часу Міністерство оборони України відмовилося від використання РЛС «Шипка». Певний час команда станції виконувала замовлення військового відомства Росії, але і воно згодом відмовилося від послуг Мукачівської, як її називали, РЛС. Відтак її передали у відання Національного космічного агентства. Але і воно зрештою перестало фінансувати станцію. Військове містечко, а це житлові будинки, соціально-побутові об'єкти передано в комунальну власність Мукачева. Вирішується питання про демонтаж самої станції. А Шипка стала повноправним супутником Мукачева.
Останнім на порядку денному стояло питання про рух транспортних засобів у центральній пішохідній частині міста. Визначено, що для підприємств торгівлі, що розташовані в пішохідній частині міста, підприємств, що здійснюють діяльність з прибирання та вивозу побутових відходів встановити графік в'їзду в пішохідну зону міста з 6-ї до 8-ї ранку та з 21-ї до 22-ї годин вечора. Дозволено в'їзд в пішохідну зону правоохоронним органам – міліції, службі надзвичайних ситуацій, прокуратурі, швидкій допомозі, аварійним службам – газовикам, енергетикам, водоканалу, ЖРЕПам, інкасації.
На фото: міський голова Золтан Ленд'єл, ректор МДУ Юрій Мигалина, генеральний директор фірми "Фішер-Мукачево" Василь Рябич, народний художник України Золтан Мичка. (народний художник України Іван Бровді, та єпископ-ординарій Антал Майник перебували за межами Мукачева)
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%81%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96+%C3%90%C2%B3%C3%91%C2%80%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BC%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B4%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".