Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта Мер міста поздоровив жителів з початком учбового року

Мер міста поздоровив жителів з початком учбового року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Знову золотий Першовересень переступає шкільний поріг, скликає срібним дзвоником школярів і вчителів, студентів і викладачів у класи й аудиторії. Сповіщає про початок нового навчального року. Перед вами гостинно відкрили двері шкіл і гімназій, коледжів та університету.
Перше вересня – це свято знань. Добре, що освіта й наука сьогодні, модернізуючись, піднялася ще на один щабель свого розвитку, а отримання знань стає невід'ємною часткою життя кожної людини. Доля нашої держави залежатиме від тих знань, які ви докладатимете, щоб здобути знання, використати їх на благо України. Ми дивимося на вас з надією, тож використайте ці сподівання. Ваш патріотизм, ініціатива й завзяття – ось запорука великого майбутнього демократичної, економічно могутньої європейської держави, ім'я якій – Україна.
Окремо звертаюся до першокласників – юних мукачівців, котрі сьогодні вперше долучаються до храму знань. Вам випала щаслива доля народитися в новій, вільній Україні. Любіть свою рідну землю, шануйте батьків та вчителів. Переконаний, що ви пишатиметеся своєю Батьківщиною, гордо промовляючи: «Ми – громадяни України».
Ми засіваємо освітянську ниву добірним зерном і врожай не забариться. Тому моє слово до вчителів, викладачів, педагогів, вихователів – мудрих і терплячих наставників юної зміни. Низький вам уклін і глибока вдячність за вашу невтомну працю. Честь вам і шана.
Хай завжди благословенною буде ваша праця. Щиро вітаю школярів і студентів – хай світлою і широкою буде ваша дорога до знань! Мої щирі вітання усім батькам, які сьогодні посилають своїх дітей у науку. Я щиро вітаю зі святом усіх батьків і мудрих наставників.
Бажаю всім учням, студентам, педагогам, батькам міцного здоров'я, творчого натхнення, злагоди, родинного затишку, добра і щастя.
З Першовереснем! У добрий час!
Золтан ЛЕНД'ЄЛ, міський голова Мукачева

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".