Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта Вітання управління освіти з Першовереснем

Вітання управління освіти з Першовереснем

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У нашому календарі чимало різноманітних свят позначених червоним кольором. Та саме Першовересень особливо вирізняється з-поміж релігійних, державних, професійних та іменних тим, що ми особисто причетні до нього. Бо це водночас і щемно-особистісне, і суспільно значуще свято, незалежно від того, коли ми самі закінчили школу, або наша родина давно не обтяжена турботами шкільних буднів дітей чи онуків. Бо Першовересень неодмінно нагадає нам власне дитинство, шкільних друзів, улюблених вчителів...
В усіх освітніх закладах Мукачева пролунав традиційний перший шкільний дзвоник. Його звуки пришвидшать биття сердець учнів і студентів, учителів і викладачів, батьків і матерів, ніби увінчуючи їхні передсвяткові клопоти. У керівників навчальних закладів звучання шкільного дзвоника нагадає про проблеми в освітній галузі, яких, на жаль, не бракує. Однак проблеми існували завжди. Важливо, щоб вони не затьмарили головного: за будь-яких умов держава повинна виховати високоосвічену націю. І кожен із нас вчителів, викладачів, педагогів, вихователів навчальних закладів Мукачева зобов'язаний забезпечувати школярам і студентам глибокі і всебічні знання.
Сердечно вітаю вчителів і викладачів, учнів і студентів, батьків усіх мукачівців із початком нового навчального року. Нехай він дарує усім нам високі і світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їх зусиль, а батькам – віру у щасливу долю юної зміни.
З Днем знань, дорогі мукачівці!
Терезія ТІБА, начальник управління освіти міськвиконкому
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96+%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".