Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта ШКІЛЬНА КРАСУНЯ – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ВРОДА...

ШКІЛЬНА КРАСУНЯ – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ВРОДА...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Напередодні свята дівочої вроди 8 Березня в спеціалізованій ЗОШ № 4 вперше було проведено конкурс «Міс школи-2012». Хоч як на мене. було б краще дати нашу слов'янську назву «Красуня школи-2012», бо стільки вже необов'язкових запозичень використовуємо. Втім, учні та вчителі можуть аргументувати свій вибір тим, що їх школа спеціалізується на вивченні іноземних мов. І це, до речі, підтвердили претендентки на корону першої красуні, коли вільно розмовляли під час представлення англійською.
А для «розігріву» з жартівними інтермедіями та мініатюрами виступали хлопці зі шкільної команди КВН «Шалені усмішки», котрі зовсім недавно стали переможцями міського конкурсу КВН. А потім був вихід претенденток на спортивну тематику, одна була... боксером під враженням недавнього бою Володимира Кличка, інша – тенісисткою... А в конкурсі представлення Катерина Сухарєва розіграла власну інтермедію зустрічі журналістів із зарубіжною зіркою сцени. Дівчатка розповідали про себе у віршованій формі. А поки судді визначали оцінки конкурсанткам, публіку тішили своїм співом Лівія Савко та Едуард Шепа. Окрім того напередодні в школі відбувся конкурс стінгазет на спортивну тематику. Перемогу присудили Лілії Скибі і дівчині вручили під оплески нагороди.
Завершувався конкурс виходом дівчаток у вечірніх сукнях. Його відкривала Олександра Попович виконанням вальсу зі своїм братиком. Коли визначали Міс глядацьких симпатій, найгучніші оплески, а отже і титул отримала Ольга Нечипорук. Володаркою диплому Міс посмішка стала Олександра Попович, Міс ерудиція – Олександра Білик. Першою Віце-міс стала Каріна Бай, другою – Дарія Устиченко. І нарешті корону Красуні школи-2012 наділи на голівку Ольги Нечипорук. Залишається додати, що організатором конкурсу була викладач фізкультури Тетяна Цанько.
Микола Рішко
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".