Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини БЮДЖЕТ МІСТА-2010 НАСАМПЕРЕД СОЦІАЛЬНИЙ

БЮДЖЕТ МІСТА-2010 НАСАМПЕРЕД СОЦІАЛЬНИЙ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Цього дня Мукачево чекало майже півроку – нарешті 59 позачергова сесія Мукачівської міської ради 5 скликання прийняла бюджет міста на 2010 рік. Чекали довгих 4 місяці, поки Верховна Рада прийме Держбюджет-2010, потім – обласна рада і, нарешті, міська. Ні, щоби навпаки – знизу вгору, про що вже давно говориться представниками органів місцевого самоврядування. Зрештою, бюджет Мукачева прийнято і він насамперед соціально спрямований. Міський голова Золтан Ленд’єл відзначив, що минулий, як і початок нинішнього років, склалися для міста надзвичайно складними, але жодного боргу по захищеним статтям не залишили. Ускладнила ситуацію і криза банківської системи, довелося через Верховний суд вирішувати питання з повернення депозитів у одного з банків, що на межі банкрутства. Місто справу виграло. Було важко напрацьовувати бюджет-2010, оскільки і в ньому недостатньо коштів на виконання багатьох цільових програм, однак залишаються обґрунтовані сподівання на пожвавлення економічної ситуації в місті, що дасть можливість отримати...

додаткові кошти. Сьогодні основна стаття поповнення бюджету – доходи фізичних осіб, на 90 % – це підвищення зарплат, надбавки до заробітків, створення нових робочих місць.

Встановлено загальний обсяг доходів міського бюджету на 2010 рік у сумі 252 940 272 грн., а загальний обсяг видатків – 252 940 272 грн. Якщо в Держбюджеті України закладено від’ємне сальдо, тобто перевищення видатків над доходами, то Мукачево дозволити цього собі не може, адже наступного року доведеться сплачувати борги попереднього, як це сталося нинішнього року. Через минулорічну економічну кризу не вдалося профінансувати деякі виконані роботи і тому в міський бюджет закладено і ці боргові кошти. Загалом, як і в попередні роки, левову частку коштів виділено на освіту, охорону здоров’я і соціальний захист та соціальне забезпечення. Так, приміром, на статтю «освіта» закладено 87 436 622 гривні, приріст у порівнянні з 2009 роком 32 %, «охорона здоров’я» – 64 509 258 грн. (36 %) і «соціальний захист та соціальне забезпечення» – 59 069 115 грн. Суттєво збільшено видатки на культуру і спорт.

Сесія вирішила спрямувати вільний залишок коштів загального та спеціального фондів, що склалися на початок 2010 року, зокрема, на реконструкцію вул. Короленко, тротуарів по вул. Ярослава Мудрого, комплексний благоустрій та озеленення парку «Перемога», довершення спорудження фонтану «Злагода» в Росвигові.

Депутати міськради прийняли бюджет міста на 2010 рік одноголосно.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".