Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини «БІДНІ, БІДНІ» МУКАЧІВСЬКІ АПТЕКИ

«БІДНІ, БІДНІ» МУКАЧІВСЬКІ АПТЕКИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Майже за всю історію Мукачева не було в місті стільки аптек, як сьогодні, на окремих вулицях вони на відстані з десяток метрів одна від однієї. Звідси висновок: вигідна то справа, грошовита. Тільки чомусь окремі аптечні заклади при цьому сплачують до міського бюджету копійки. Чому? З цим запитанням і покликана була розібратися розширена нарада з керівниками аптечних установ міста з питання сплати податків до місцевого бюджету та розмір заробітної плати фармацевтів міста. Заступник міського голови Мукачева Ганна Іваницька довела до присутніх зміст Доручення голови облдержадміністрації Олександра Ледиди, в якому, зокрема, йдеться про низький рівень поступлень до місцевих бюджетів прибуткового податку громадян і малі заробітні плати в аптеках. Але ж ніхто не може сказати, що реалізація ліків зменшилася, вони подешевшали чи їх немає. Відділ торгівлі міськвиконкому спільно з Пенсійним фондом зробили аналіз сплати податків та по фондам заробітної плати в розрізі всіх суб'єктів, як юридичних, так і фізичних. Так ось, ТзОВ «Кеш ЛТД» – 1 аптека, 5 аптечних кіосків, працює 21 чоловік, їх середня зарплата складає 5 511 гривень, а податку за 2009 рік сплаченого всього 616 475 гривень, у тому числі 160 953 грн. прибуткового податку з громадян. ТзОВ «Аптека-31» – 5 аптек, працює 18 чоловік, середня зарплата яких складає 890 (!) гривень. За 2009 рік сплачено податку 28 893 грн., у тому числі 15 333 гривні прибуткового податку з громадян. Коментарі, як кажуть, зайві.
У звітах фармацевтів вказуються взагалі смішні цифри: заробітна плата в працюючих нижча за мінімальну і це в аптеках, які мають величезний оборот. Цим грішать, зокрема, приватні підприємці Марія Борисова, Марія Ільчак, Марія Лендяк, Сергій Собран.
У свою чергу керівник ТзОВ «Арніка гірська» Алла Сікора зауважила, що ніхто не хоче увійти в їх становище, оскільки аптеки «Арніки гірської» знаходяться переважно на периферії міста, тому й невисокі прибутки. А тим, хто платить зарплату нижче мінімальної, потрібно відмовляти в дозволах відкривати аптеки в центральній частині міста. Заступник начальника Мукачівської ОДПІ Василь Іванчо слушно зауважив, що іногородні працівники повинні сплачувати прибутковий податок за місцем здійснення діяльності, а не за місцем реєстрації юридичної особи. Керівник ТзОВ «Кеш ЛТД» Олексій Корнієнко запропонував створити галузеву раду фармацевтів Мукачева, на якій і погоджувати надання дозволів на відкриття аптечних установ, оскільки іногородні підприємці-фармацевти податки сплачують не в мукачівську казну.
Підсумовуючи розмову, Ганна Іваницька підтримала пропозицію щодо ради фармацевтів і сказала, що контроль за виплатами заробітної плати та податків до місцевого бюджету буде вестись постійно.
Маріанна Дерев'яник, начальник відділу торгівлі і громадського харчування міськвиконкому.{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%85%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0+%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".