Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПІДПРИЄМЦІ МУКАЧЕВА ОБ'ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ

ПІДПРИЄМЦІ МУКАЧЕВА ОБ'ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Минулого тижня приватні підприємці Мукачева провели мітинг попередження насамперед фіскальних служб. Тижнем перед цим відбулася «генеральна репетиція» мітингу, стихійне зібрання під стінами Ратуші. До підприємців вийшов міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл, пізніше підійшов і начальник регіональної державної податкової інспекції Ігор Кріль. Оскільки той мітинг не був належно організований, не визначені конкретні питання, то і обмежились запевненнями, що найближчим часом до суб'єктів підприємницької діяльності застосовувати драконівських заходів не будуть.
miting_predprinimatelejМукачівська міськрайонна Спілка підприємців, зібрала на центральній площі Мукачева перед драмтеатром велелюдний мітинг. Голова правління Спілки Олексій Фозекош на початку зауважив, що міська влада, посилаючись на відповідне рішення сесії, запропонувала провести мітинг у визначеному для цього місці, наприклад на подвір'ї дитячої художньої школи. Однак після нетривалої розмови саме міський голова дав розпорядження дозволити проведення мітингу на центральній площі.
Промовець коротко охарактеризував обстановку, що склалася. У Податковій розроблено заходи до більш жорсткого контролю за приватними підприємцями, посилення податкового тиску. Щоб не допустити їх застосування, представники малого і середнього бізнесу мусять об'єднатися, тільки спільними зусиллями можна протистояти сваволі. Лейтмотив об'єднання приватних підприємців простежувався і у виступах першого заступника голови правління Спілки Ігоря Капітана, заступника голови Олександра Гокса, підприємця Сергія Альохіна. О.Гокс, зокрема, зазначив, що приходні документи, які вимагають від кожного СПД податківці, потрібно вимагати насамперед від оптових продавців, чого ті не хочуть робити. Потрібно також навести лад на митниці, через яку в Україну надходить контрабанда.

miting_predprinimatelej_2Від імені багатосотенного колективі «ГІДу» виступила Тамара Дашек, яка нагадала, що держава абсолютно нічим не допомагала в становленні кожного приватного підприємця, він не має жодних соціальних прав, йому не дадуть лікарняний, якщо не приведи Господи захворів, він не має відпусток. Натомість справно сплачує податки і є, по суті, годувальником держави. І при цьому деякі столичні мудреці пропонують різати курку, яка несе золоті яйця.
За словами приватної підприємиці Наталі Ненчук у разі виконання вимог податкової щодо ведення бухгалтерського обліку кожен приватний підприємець змушений буде або навчатися цій справі самостійно, купувати комп'ютер аби вести спеціальну програму, або наймати бухгалтера. Зрозуміло, що представникам малого бізнесу така розкіш не по кишені. Учасники мітингу схвальними вигуками підтримували промовців, а на завершення одноголосно прийняли Звернення до Президента України, Уряду та Верховної Ради України.{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96+%C3%90%C2%BF%C3%91%C2%96%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%BF%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%94%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%86%C3%91%C2%96;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".