Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПІДПРИЄМЦІ МУКАЧЕВА ОБГОВОРЮВАЛИ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС

ПІДПРИЄМЦІ МУКАЧЕВА ОБГОВОРЮВАЛИ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Чи не вперше за останні роки в Україні проводиться відкрите й гласне обговорення законодавчих актів, йдеться, зокрема, про давно назрілий і дуже спірний Податковий кодекс України. Про неоднозначність його сприйняття свідчило і його обговорення на спільному засіданні галузевих рад підприємців Мукачева з питань торгівлі, легкої та харчової промисловості за участі представників об'єднаної державної податкової інспекції, Мукачівського державного університету, фірми «Аудит», фінансового управління міськвиконкому.
Заступник міського голови Ганна Іваницька коротко ознайомила присутніх із суттю питання і запропонувала вносити конструктивні пропозиції і зауваження. Повідомлення з обговорюваного питання зробив заступник начальника Мукачівської ОДПІ Євген Скальський. Своїми думками на зустрічі поділилися заступник голови галузевої ради підприємців сфери торгівлі Галина Гарна, депутат міської ради Іван Колядко, член галузевої ради Василь Ревта, представники фірми «Аудит». Вони запропонували, приміром, у розділі «Місцеві податки та збори» залишити збір та видачу дозволів на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг, залишити комунальний податок, а податок на додану вартість відмінити, поступово трансформуючи його в податок з обороту.
А мукачівські аудитори вважають за недоцільне вносити до проекту Податкового кодексу такі моменти: значне зниження обсягу виручки, дозволеного для переходу на сплату єдиного податку (ЄП) фізичних осіб-підприємців (300 000 грн.); підвищення сум єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності (СПД), які надають бухгалтерські послуги й надання консультаційних послуг (від 200 до 600 грн.), у той час, як, наприклад, перукарські послуги, ремонт автомобілів та інші, що є не менш рентабельними, взагалі звільнені від оподаткування на строк до 2015 року. Це ставить підприємців у нерівні умови; значне скорочення видів податку, що не сплачуються суб'єктами на спрощених системах, цим самим втрачається сутність єдиного податку; використання РРО для майже всіх суб'єктів господарювання, що в умовах кризи є неприпустимим, оскільки призведе до додаткових витрат на придбання апаратів, навчання працівників тощо; обмеження перебування на ЄП у випадку отримання більше половини отриманого доходу за три, шість, дев'ять чи 12 місяців від одного замовника; оподаткування суми перевищення 15 % у фізичних осіб на ЄП; розширення видів перевірок введенням поняття «контрольна перевірка».
Позитивними моментами проекту учасники зустрічі назвали скорочення переліку видів діяльності «заборонених» на спрощеній систем (бухгалтерські, правові, аудиторські послуги та з певними обмеженнями надання приміщень в оренду); врегульовано порядок оподаткування поворотної фінансової допомоги у юридичних осіб, платників ЄП; для експедиторів, агентів об'єктом оподаткування визначено тільки винагороди; підвищення обсягу виручки, дозволеного для переходу на сплату ЄП для юридичних осіб (2 млн. грн.); виведення з-під об'єкта оподаткування ЄП сум ПДВ, нарахованих у ціні товарів (послуг, робіт) для підприємств-юридичних осіб, платників ПДВ на ЄП; скасовано можливість органів ДПА вилучати гроші з рахунків СПД, опитувати співробітників «досліджуваного» підприємства на предмет зарплат, оглядати житло «підозрюваних».
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B9;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".