Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини 57 ПІДПРИЄМСТВ МУКАЧЕВА ЕКСПОРТУЮТЬ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ В 39 КРАЇН СВІТУ

57 ПІДПРИЄМСТВ МУКАЧЕВА ЕКСПОРТУЮТЬ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ В 39 КРАЇН СВІТУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Вплив світової фінансової та економічної кризи , звичайно, не оминув і промисловість міста Мукачева (в 2009 році знизилися темпи промислового виробництва) , як і промисловість України (за підсумками 2009 року індекс промислового виробництва склав –78,1 відсотка), так і нашої області (за підсумками 2009 року індекс промислового виробництва склав – 50,8 відсотка). Але незважаючи на це практично всі підприємства міста працюють, виготовляють і реалізують продукцію. Сьогодні 57 підприємствами економіки міста Мукачева здійснюється експорт 20 основних груп продукції в 39 країн світу. Зокрема, ТзОВ "Фішер- Мукачево" весь обсяг вироблених лиж та ключок експортує в Австрію, Канаду, Росію. ВАТ "Мукачівський завод Точприлад", вироблену ним продукцію на давальницькій сировині – гучномовці для мобільних телефонів та автомобілів, кабельну продукцію для автомобілів відправляє в Угорщину, Австрію, Бельгію, Польшу. ТОВ "Ено-Меблі"ЛТД біля 80,0 відсотка вироблених меблів експортує в США, Німеччину, Австрію, Англію, Францію, інші. Підприємства легкої промисловості здійснюють експорт продукції в Німеччину, Голландію, Бельгію, Італію, Францію, Угорщину, інші.
Якщо за підсумками роботи 2008 року (початок кризового періоду) обсяг реалізованої продукції промисловими підприємствами міста в загальноообласному показнику складав 8,3 відсотка, на початку 2009 року – 9,8%, то в кінці року цей показник зріс до 11,6 відсотка, і став другим показником в області.
Виконавчим комітетом міської ради спільно з роботодавцями міста проводиться значна робота з питань стабілізації діяльності промислових підприємств міста, а саме : пошуку нових замовлень, продовження дії існуючих договорів, інше.
Зокрема, на ВАТ "Мукачівський завод "Точприлад" розпочато виготовлення кабельної продукції для автомобільної промисловості для фірми "Відеотон" та "LEAR» - Угорщина, що дасть можливість наростити обсяги виробленої та реалізованої продукції, задіявши на виробництво значну кількість працівників. Продовжується співпраця з відомими фірмами «NXP" (Австрія) "Флекстронікс"(Угорщина"), "Тайко"(Польща), "PSS"(Бельгія), іншими.
Внаслідок чого, стабілізувалась і ситуація на ринку праці міста, вона стала доволі прогнозованою і керованою.
Якщо на кінець 2008 року – на обліку в Мукачівському міському центрі зайнятості знаходилось 1252 безробітних , а рівень зареєстрованого безробіття по місту складав 2,4 відсотка, то на кінець 2009 року на обліку знаходилось 775 безробітних , рівень зареєстрованого безробіття склав 1,5 відсотка ( по області - 1,7% , по Україні – 1,9% ). На протязі 2009 рік створено по місту 2176 робочих місць, в тому числі на ВАТ завод "Точприлад"- 351 робоче місце, ТОВ "Кабель Корп"- 24 робочих місця, на інших суб'єктах господарювання – 577 робочих місць, за рахунок підприємницької діяльності – 1171 робоче місце. Чисельність працівників, зайнятих в економіці міста, в тому числі в промисловості, на потязі 2009 року також мала тенденцію до зростання. Якщо в травні 2009 року в економіці міста було задіяно 26939 осіб ( в промисловості – 7334 особи), то в листопаді – 28003 особи (в промисловості – 8226).
Позитивні зрушення відбуваються і в таких галузях економіки як транспорт (у 2009 році перевезено вантажів на 12,6 відсотка більше до показника 2008 року, при тому, що у 2008 році цей показник був нижчим на 9,2 відсотка до показника 2007 року ; у 2009 році перевезено пасажирів на 6,7 відсотка більше до показника 2008 року, у 2008 році перевезено пасажирів на 2,1 відсотка більше до показника 2007 року), зв'язок (темп зростання доходів по галузі у 2009 році до показника 2008 року склав 161,8 відсотка).
Наведені вище показники свідчать про початок стабілізаційних процесів в діяльності економіки міста, незважаючи на нестабільне політичне становище в країні, розлад банківської системи, відтік інвестиційних ресурсів тощо.
На такий розвиток стабілізаційних процесів в усіх галузях економіки міста спрямована подальша робота органів місцевого самоврядування міста спільно з професійним потенціалом підприємств, організацій та установ нашого рідного міста Мукачева.
Відділ економіки Мукачівського міськвиконкому.
У статті використано показники, наведені у статистичних бюлетенях головного управління статистики у Закарпатській області{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%96%C3%91%C2%88%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".