Головна Спортивні новини З оберемком нагород повернулися з Буковини

З оберемком нагород повернулися з Буковини

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
 спортсмени-орієнтувальники: більшість з членів закарпатської збірної, яка була сформована з вихованців та тренерів обласного центру туризму і спорту учнівської молоді, стали призерами командного чемпіонату України, що проходив у селищі Мигово і зібрав майже 500 учасників.
Серед наймолодших (не старших 12 років) в змаганнях на трикілометровій дистанції, що проходила через 11 контрольних пунктів, бронзовим призером стала шестикласниця мукачівської ЗОШ № 1 Анастасія Моїсеєва; ужгородець Станіслав Паламарчук (ЗОШ № 11)у цьому виді програми також фінішував третім, а іншого дня разом з мукачівцями Артуром Сватко (ЗОШ № 1) та Станіславом Шином (ЗОШ № 2) був нагороджений срібними медалями за друге місце в естафеті, що складалася з трьох етапів по 3,5 кілометри кожний. А Артур Сватко, крім нагороди за естафету, отримав ще й бронзову медаль у спринті. Тренуються переможці у мукачівському СК «Товариш» під керівництвом молодого тренера Ніни Расчупкіної.
У категорії спортсменів не старших 14-ти років срібною призеркою у спринті стала восьмикласниця мукачівської ЗОШ № 6 Наталія Шозда, Владислав Французов (ЗОШ № 11, Мукачево) фінішував з четвертим часом на п'ятикілометровій трасі. Також високі результати у цій віковій групі показали мукачівці Олександр Сегеді (ЗОШ № 3) і Олександра Золтан (ЗОШ № 1) – 12-ті місця на середній дистанції, та Едуард Бубряк (ЗОШ № 11) – 14 місце на довгій.
З п'ятим результатом фінішувала закарпатська збірна в естафеті юнаків не старших 16-ти років. За нашу команду тут бігли першокурсник мукачівського ВПУ № 3 Василь Морозов та ужгородці Артур Лешко і Віктор Поздняков (ЗОШ № 3).
Вдалими стали ці змагання і для наших юніорів (спортсмени не старші 20-ти років): в естафеті команда, до складу якої входили десятикласник мукачівської ЗОШ № 11 Олександр Касьянов та ужгородські студенти Євген Сіротов і Андрій Більце, поступившись лише збірній Харкова, стали віце-чемпіонами країни; в особистій першості Євген виборов срібло на дев'ятикілометровій трасі, а Андрій бронзу – у спринті.
Були непогані шанси у наших спортсменів на успіх в естафеті і в елітній категорії, та, в силу певних обставин, на чемпіонат не зміг приїхати багаторічний лідер закарпатського орієнтування В'ячеслав Мухідінов. Після перших двох етапів, на яких виступали Дмитро Терпай та Георгій Фечо, наша команда впевнено лідирувала, та на третьому, завершальному, якій довірили бігти юному Дмитру Гаршаніну, юний спортсмен не зміг впоратися з емоціями і поступився більш досвідченим суперникам.
Підтримали своїх учнів гарними результатами й ветерани: Руслан Касьянов фінішував з шостим результатом в змаганнях спортсменів не молодших 40-років, а Олександр Цепурдей став бронзовим призером серед своїх однолітків.
У загальнокомандному заліку серед 37 команд, що презентували більшість областей України, а також Росію і Білорусь, закарпатці разом з Львівською областю «поділили» дванадцяте місце, а переможцями стали збірні Сумської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Марина Бобуська

{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%81%C3%90%C2%BF%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B5+%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%91%C2%96%C3%91%C2%94%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%82%C3%91%C2%83%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.