Головна Спортивні новини «Кондитери» та «енергетики» пішли у відрив

«Кондитери» та «енергетики» пішли у відрив

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Триває першість Мукачева з футболу. Так у рамках 4 туру в одній з центральних ігор «Парадокс» несподівано завдав першої поразки лідерам – «Мобілу» – 2:0 і, набравши 7 очок, піднявся з 3-ї на 2-гу сходинку. Цим скористалась команда «АВК», яка в іншому центральному матчі надрезультативно здолала «Ліку» – 6:4 і, маючи в активі 9 пунктів і гру в запасі, одноосібно очолила таблицю першості. «Енергетик» прогнозовано переміг «Сокіл» – 3:2, набрав 7 балів і відтіснив «Ліку» з 4-го на 5-е місце. «Легіон» розписав мирову з «Кольчино» – 3:3.
В центральній грі 5 туру «Парадокс» відібрав перші очки в кондитерів – 1:1. Цим скористались енергетики, які мінімально перемогли «Мобіл» – 1:0. «Енергетик» набрав 10 очок, має гру в запасі, піднявся з 4-ї на 2-у сходинку і разом з «Парадоксом» відтіснив «мобільних» з 2-го на 4-е місце. Матчі «Кольчино» – «Ліка» та «Легіон» – «Сокіл» – перенесено.
У вівторок відбувся перший матч 6 туру, в якому аутсайдер «Сокіл» на стадіоні ЗОШ №10 приймав «Ліку». Перед грою «соколята» підсилились зіркою обласної першості воротарем Робертом Феєшем та двома легіонерами з Афганістану та Сомалі. Тому не дивно, що господарі з перших хвилин взяли контроль над м'ячем у свої руки чи то пак ноги. Однак на 10-й хвилині швидкі півзахисники «Ліки» Генріх Мкртичан та Олександр Бако провели швидку контратаку через лівий край і вивели на ударну позицію центрфорварда Михайла Калія, який вколотив шкіряного під перекладину – 1:0. На 30-й хвилині партнери вивели Генріха Мкртичана віч-на-віч з Робертом Феєшем і той майстерно перекинув останнього – 2:0. На 47-й хвилині один-в-один з воротарем вивели Михайла Калія і нападник з лінії штрафної перекинув воротаря та оформив дубль – 3:0. Гравці «Ліки», користуючись неузгодженістю захисників господарів, могли забити і більше. Та в кількох епізодах їх форвардам забракло точності, коли ж м'яч летів в рамку «соколят» рятували або стійки воріт або Роберт Феєш. До честі «Сокола» вони змогли відіграти два м'ячі, однак на більше їм не вистачило ні часу, ні сил (3:2). «Ліка» перемогла і, маючи в активі 8 очок, відтіснила з 4-ї на 5-ту позицію «Мобіл». Сьогодні в рамках 6 туру на стадіоні «СКА» зіграють «Кольчино» і «Парадокс».