Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Виставка художниць Мукачева "Крокус"

Виставка художниць Мукачева "Крокус"

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Вже багато років напередодні Міжнародного дня жінок у Мукачеві влаштовується виставка художніх робіт майстринь пензля «Крокус». На цьогорічному вернісажі свої понад п'ятдесят полотен представили тридцять художниць Мукачева. Це і аматорки образотворчого мистецтва і професійні майстрині пензля, учні і викладачі дитячої художньої школи ім. Міхая Мункачі.
Не станемо перелічувати всіх учасниць виставки, але кожна робота зачаровувала теплотою жіночої душі. Зрозуміло, переважали натюрморти, але не можна було не зупинитись біля гарних портретних робіт, пейзажів нашого краю, архітектурних пам'яток. Можна сказати, що жінки-художниці мало в чому поступаються своїм колегам-чоловікам. А вони ревнують і тому на виставці власне художників було мало. Зате прийшло багато вдячних шанувальників і від їх імені міський голова Золтан Ленд'єл сердечно поздоровив жінок з їх прекрасним святом, відзначивши, що без мистецьких шедеврів мукачівських художниць наше місто нині важко і уявити. Відтак міський голова вручив кожній із жінок-художниць гарні квіти.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".