Головна Спортивні новини Весняним чемпіоном Мукачева з футболу став «Енергетик»

Весняним чемпіоном Мукачева з футболу став «Енергетик»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший

В 6 турі «Енергетик» прогнозовано переміг «Легіон» – 3:1 і з 13 очками одноосібно очолив першість міста. Гру «АВК» – «Мобіл» перенесено. Цим скористався «Парадокс», якому у грі з «Колчино» зараховано технічну перемогу – 3:0, тому що за колчинців зіграв футболіст, заявлений в іншій команді.

«Парадоксівці» набрали 11 пунктів і відтіснили «кондитерів», у яких залишилось 10 очок, на третю сходинку. В центральній грі 7 туру «Енергетик» розгромив «Ліку» – 4:1, набрав 16 балів і зміцнив своє лідерство. Гравці «Мобіла» грали проти «Легіону». На початку матчу більш активними були військові. Особливою прудкістю вирізнявся нападник Іван Каражій. На 15-й хвилині «легіонівці» вивели форварда віч-на-віч з воротарем і він поклав м’яч в лівий нижній кут – 1:0. Під кінець першого тайму «мобільні» провели кілька гострих атак на ворота суперника. На 37-й хвилині правий крайній Сергій Кампов зробив простріл на форварда Анатолія Пеца. Останній побачив, що воротар необачно залишив рамку воріт і запустив шкіряного під перекладину – 1:1. На початку другого тайму команди обмінялись виходами один-в-один на ворота суперників, та в обох випадках блискучу реакцію продемонстрували воротарі. На 52-й хвилині Анатолій Пец зі штрафного метрів з 18-ти поцілив в лівий нижній кут і оформив дубль – 2:1. «Легіонівці» кинулись відігруватись та під завісу гри пропустили швидку контратаку. Її завершив форвард Віталій Лазар і встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «Мобіла». Переможці набрали 10 очок і відтіснили «Ліку» на 5 місце. Гравці «Сокола» сенсаційно в напруженій боротьбі переграли одного з лідерів «Парадокс» – 3:2. Вони набрали перші 3 пункти і відтіснили «Легіон», у якого їх два, на останню восьму сходинку. Втратою очок «парадоксівців» скористались гравці «АВК». Вони в першому таймі не змогли розпечатати ворота «колчинців». В другому таймі у складі «кондитерів» з’явився Валерій Смагін, який пожвавив гру. На 36-й хвилині його одноклубник Едуард Кекер відкрив рахунок – 1:0. На 51-й хвилині півзахисник кондитерів Сергій Іллін пройшов лівим краєм, та проти нього порушили правила. Арбітр призначив штрафний. Валерій Смагін з точки закрутив м’яча в праву дев’ятку – 2:0. На 67-й хвилині «колчинці» вивели віч-на-віч з воротарем форварда Юрія Стеця, який встановив остаточний рахунок – 2:1 на користь «АВК». «Кондитери» набрали 13 балів і повернули собі другу сходинку. У вівторок на стадіоні «Паланок» пройшла перенесена гра 2 туру і центральна в 1-му колі – «Енергетик» – «АВК». Хто цікавиться обласним футболом міг на власні очі ознайомитись зі станом кількох зірок команд «Мукачево», «Метеор» і «Ф. Медвідя», які цього вечора виблискували в складах команд – учасників міської першості. Вже на 8-й хвилині простріл з правого флангу замикав плеймейкер «кондитерів» Валерій Смагін, та після його удару м’яч струсонув перекладину. На 13-й хвилині відповів «енергетик» Михайло Станиниць, який метрів з 20-ти поклав шкіряного точно в лівий нижній кут воріт – 1:0. На 20-й хвилині гравці «АВК» провели атаку по центру. Валерій Смагін середнім пасом вивів на ударну позицію форварда Василя Дмитричка, який влучив в лівий кут – 1:1. На початку другого тайму останній мав кілька можливостей вивести свою команду вперед, та м’яч після його удару щоразу йшов повз рамку воріт. І тут спрацювало правило «Не забиваєш ти – забивають тобі». «Кондитери» порушили правила проти Сергія Кундрика. Едуард Варга з точки пробив точно у правий кут і встановив остаточний рахунок – 2:1 на користь своєї команди. Після цієї перемоги «Енергетик» набрав 19 очок і оформив перше місце після 1-го кола. У «АВК» залишилось 13 очок і щоб бути другими їм необхідно не програти з різницею в два м’ячі в перенесеній грі 6 туру проти «Мобіла». Гра пройде сьогодні на стадіоні «СКА» о 18.30.

Євген Свищо.

{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}