Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Мукачівські художники презентували свої графічні роботи

Мукачівські художники презентували свої графічні роботи

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Кожен шануючий себе художник повинен володіти графікою, це основа малярського мистецтва. Минулого тижня в міській картинній галереї відкрилася виставка графічних робіт художників Мукачева. Понад 50 полотен презентували п'ятнадцять митців. З вітальними словами до присутніх звернулися заступник міського голови Мукачева Михайло Лабош, народний художник України Золтан Мичка, заслужений художник України Петро Фелдеші.
Серед десятка прекрасних робіт мукачівських художників не були не поміченими і три малюнки тепер уже мукачівця, голови Національної спілки художників, академіка Олексія Чебикіна. Представлені були і мистецькі сімейні дуети Андріана та Андрій Антонієви, Олекесандр і Жолт Андялоші. У кулуарах зайшла мова про недавнє скандальне інтерв'ю в одній із місцевих газет так званого професора і короля мармуру, який назвав Мукачево і Закарпаття культурною пустелею. І він, бачте, приїхав сюди, щоб підняти Закарпаття на якісно новий рівень. Мукачівці з посмішкою сприймають його слова, що в його майстерні сотні власних скульптур і полотен. Значить, нікому вони не потрібні. Загалом всі погодилися на тому, що цим інтерв'ю він підписав собі вирок – ніхто йому після цього руки не подасть.
Микола Рішко
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".