Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства РАДА СТАРІЙШИН МУКАЧЕВА ОМОЛОДЖУЄТЬСЯ

РАДА СТАРІЙШИН МУКАЧЕВА ОМОЛОДЖУЄТЬСЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Створена як клуб старійшин Мукачева ця громадська організація працює вже десятки років і об'єднує шанованих у місті людей – колишніх і нинішніх директорів крупних підприємств і організацій, медичних та соціально-освітніх закладів. Цей осередок сповна відповідає своїй назві, адже переважна більшість його членів народилась що до початку або під час другої світової війни. Однак у цьому є і мінус, багатьом старійшинам роки і здоров'я вже не дозволяють брати активну участь у суспільному житті міста. Тому ми взяли курс на омолодження нашого складу, як кажуть, вирішили об'єднати мудрість і молодість. Хоча і молодість кандидатів поняття відносне, адже всі вони працюючі пенсіонери. Однак своєю високою фаховістю, вагомими життєвими здобутками, повагою до них мешканців Мукачева заслужили того, щоб поповнити наші лави.
Мова йде про колишнього командира військового підрозділу Олексія Куламовича Чернова, який надавав значну шефську допомогу медичним і освітнім закладам міста, виконував інтернаціональний обов'язок на Кубі і у В'єтнамі та інших гарячих точках. Це і шанований у Мукачеві лікар, завідуючий урологічним відділенням Центральної районної лікарні Василь Васильович Бабіля, і відомий журналіст, головний редактор газети «Мукачівська Ратуша» Микола Миколайович Рішко.
Цими днями відбулося чергове засідання нашого осередку. Було порушено питання про зміну назви. Адже клуб – це культосвітня установа чи спортивна організація. Тому було одноголосно прийнято нову назву – «Рада старійшин Мукачева».
Обрано керівні органи. Головою ради – Василя Юрійовича Маркуліна, його заступниками – Василя Васильовича Савчука та Сергія Костянтиновича Бисагу.
Уже не перший рік активним членом осередку є колишній директор заводу «Точприлад» Василь Іванович Шпеник. Його трудова біографія викликає глибоку повагу. Юнак із села Жнятино Мукачівського району відмінно закінчив Львівський політехнічний інститут і вже через два роки роботи в конструкторському бюро одержав авторське свідоцтво на виріб, що відтак десятками тисяч штук виготовлявся на «Мукачівприладі». Згодом і сам був призначений на цей щойно створений завод першим головним інженером. А коли було вирішено створити в Мукачеві Конструкторське бюро контрольних приладів, (згодом реорганізоване в завод «Точприлад»), керівником призначили Василя Шпеника. За більш як 40 років роботи директором він зробив неоцінимий внесок у розбудову Мукачева, завод допомагав у ремонті шкіл і дитсадків, вулиць.
Рада старійшин Мукачева ухвалила рішення рекомендувати В.І.Шпеника на звання Почесного громадянина Мукачева. До речі, шестеро членів Ради є Почесними громадянами Мукачева.
Василь Маркулін, голова Ради старійшин Мукачева.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%80%C3%91%C2%96%C3%90%C2%B9%C3%91%C2%88%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%BD;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".